päästä eroon näistä palstaharhoista. En enään luule, että juuri SE täällä kirjoittaa tai vaikka kirjoittaa, niin ei ainakaan minulle. Toivottavasti pääsen tästä hiljalleen eroon.
alan taas....
mies jättää palstan
8106
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Älä nyt lähde, missäs me muuten enää tavattais. Kirjoitanhan mä sulle täällä.
Aivan. juupa juu, niinpä niin. voi voileipä tätä taas.joo.
Toisaalta tämä kirjoittelu on ihan hauskaa siihen asti, kunnes alan ottamaan tämän liian vakavasti.
höpöjuttuja. ei kukaa osaa varmasti yhdistää itteään mihinkään kaipuuviestiin, jos ei ole sovittu jostan millä tunnistaa. minä senkun vaan höpötän, en mene kenenkään kaipuujuttuihin mukaan, mutta jotakin väliin, yleensä heti alotuksen perään naputtelen.
kyl täällä niitäkin pyörii jotka kirjoittelee sovituilla jutuilla yms. mutta ois siihen jotain fiksumpikin paikka. mutta kaikki tyylillään, vaik sitten provoo jos ei muuta.
ainakin osaksi mun mielestä mielikuvien ja haaveiden täyttämiä kommunikointi yrityksiä. Etsitään, ja toivotaan että se napsahtas kohilleen. en tiä kuinka monelle se on käynytkin, se flaksi, mutta ei pelkkä hakuammunta kai sitä onnea ainakaa tuo. ikävää se kaikki kyllä soi syventää kun ei osukkaan kenellekkään joka tunnistaisi itselleen kohdsistettuna. en ainakaan minä ole huomannu itselleni kohdistuneita viestejä, mutta en tosin niitä kaipaakkaan, senkun höpisen.
Jos ihmíset rohkenis laittaa joitakin tunnisteita niin täällä vois oikeastikkin kommunikoida salaa. Mutta ei minkäänlaista edes salattua piiloviestiä. Käyhän täälä paljon porukkaa niin mikseipä tuttujakin. Jos on keskeneräinen kuvio niin eipä sitä muuallakaan rohkene kommunikoida, täällä hyvällä tuurilla voi löytää jos toisella sama ikävä.
Minä voin pitää sulle mies terapiakeskusteluja aina välillä täällä jos alkaa ahdistamaan.
et oo telapeutikko joten en luota sinun sanaan. Jauhan tänne tälläistä paskaa tästä lähtien.