Eli Anne, Irina ja teija pois! Ruvennut tämän kolmikko ärsyttämään ihan huolella. Kuhan ne nyt joutuu vaan siihen häätöön nii toivon kansa ( te jotka rahaa äänestämiseen käytätte) niin äänestäkää nämä pois.
Anne, Irina ja teija pois!
Dekekeisie
6113
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Samaa mieltä kanssasi tämän päivän jakso meni ihan yli. Pois vaan.
Tämän päivän jaksossa - tai siis eilisessä tarkalleen ottaen rupesi kyllä sitten ihan tosissaan ärsyttämään kun Irina ja Teija rupesi Janitalle valittamaan. Ihan syystä se Janita meni pk-huoneeseen poraamaan. Aivan varmasti annan ääneni että saisin Annen, Irinan ja sen teijan pois jos tilaisuus tulee!
Kyllähän ne ärsyttää mutta se on tässä ideanakin. On kyllä kieltämättä ihan hirveitä.
Aivan varmasti käytän rahaa että saan nämä naiset pois. Todella ärsyttäviä tulisivat nyt siihen häätöäänestykseen!
Sehän sitä viihdettä on :D ois siel aika tylsää jos kukaan ei uskaltais sanoa mitään negatiivistä toisilleen.
Pitää varmasti olla kaikkien ystäviä keskenään, että saa lässyttää turhaa paskaa kaiket päivät. Mukavaa, että on vanhempaaki porukkaa.