Hei Iitin kunnan asukkaat!
Olemme perustaneet teille oman keskustelupalstan. Nyt ei muuta kuin keskustelemaan.
Terveisin,
Mari
Suomi24
Iitti sai oman keskustelupalstan!

4
278
Vastaukset
- mievaan
Kiitos kiitos kiitos! Tätä on odoteltu :)
- Älyttömät
Tarpeen olikin omalla otsikolla.
Paha vaan, että Kouvolan tauti iski heti. Eli tuo ensimmäinen törkyotsake ilmaantui. Ei ollut Iitin asioissa ennen noita kommentointeja. Varmaan joku vakiKouvolan kirjoittelija. Siellähän ei juuri muita asioita käsitellä kuin n.k. hierontoja. Saisi pysyä Iitin sivusto siistinä.
Kouvolan teinihäiriköt pysykää omilla sivuillanne!
- Ikuinen Iitti
Iittiläiset, iloitkaa, mutta hymyilkää toistaiseksi sisäänpäin!
Suomi24 antaa oman osion, mitäköhän se enteilee. Hm,hm.
Itsenäisenä pysynee Iitti. Viestittäkää Virkkuselle (vaikkapa Temonen, puolueen jäsenenä), että kannattaa pitää yksi näyteikkunakunta itsenäisenä ja katsoa, miten pärjää. Olisikin asiat aika hyvin. ellei noita mm. kuitukangasasioita olisi mokailtu ja rahaa palanut hukkaan.
Kunnan päättäjien pitäisi omata hiukka enemmän muutakin kuin röyheätä rintaa. Pitäisi osata laskutehtäviä, nähdä vuohipukit lammaslaumaan tunkureina ja olla nuuka kunnan rahojen yksityisfirmoille jakelun kanssa.
Vielä ei kannata surra menetettyä itsenäisyyttä. Taistellaan! - CC
Iiiti on hieno kunta elää ja olla,ainoa negatiivinen puoli tällä hetkellä on erään itseään täynnä olevan mediapersoonan jatkuva itsensä esilletuonti.Kukahan lie tämä "sateentekijä"?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t744938- 332771
- 402534
Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin261943Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐401852- 881681
Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?291669- 1661573
Mietin tässä T....
Oletko jo kesälomalla.?Keli on ihanaa, ja sinä nautit veneilystä.... Edelleen käyt mielessä.... En ole unohtanut sinua..241348Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät941210