Honda bf 2.0 . Mitenkä kone samutetaan ,ei ole sammutus nappia ?

Elikkä miten kyseinen laite sammutetaan kun ei ole sammutus nappi , ainostaan hätäkatkaisin ? ´Vuosimalli on 1996 .
3242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Nykäiset hätäkatkaisimen haarukan irti.

Äänestä
  • Kiitän :)

    Äänestä

Paina siitä punaisesta napista missä hätäkatkaisimen naru on kiinni niin kyllä sammuu

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nainen 26v kirjoitti:

Elikkä miten kyseinen laite sammutetaan kun ei ole sammutus nappi , ainostaan hätäkatkaisin ? ´Vuosimalli on 1996 .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu