Erikoista vuokranmaksua

Naisystäväni asui aikoinaan vuokralla ja raha oli tiukassa, eikä meinannut riittää vuokran maksuun.
Olipa sitten maksanut parin kuukauden vuokrat antamalla seksiä vuokran antajalle.
Onko mielestänne hyväksyttävää?
2210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä sitä nyt pihtaamaan ja molemmat ovat varmaan aikuisia...? Ei se järvikään soutamalla kulu jne.

Äänestä

Jos vuokranantajani kykenisi seksiin, suostuisin mielelläni pantavaksi vuokranmaksun sijasta. Mutta voi olla mahdotonta kun mies on lähes 90. Tasan ei käy onnen lahjat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yllätyin kirjoitti:

Naisystäväni asui aikoinaan vuokralla ja raha oli tiukassa, eikä meinannut riittää vuokran maksuun.
Olipa sitten maksanut parin kuukauden vuokrat antamalla seksiä vuokran antajalle.
Onko mielestänne hyväksyttävää?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu