YAMAHA 50 2tahti vingahtelee

YAMAHA 50 2tahti vingahtelee mikähän mahtaa olla vikana enkä tiedä mistäpäin se ääni tulee. Toinen kysymys onko olemassa adabteriä OMC kaukohallinta / yamaha
3212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kampuran laakerit.

Äänestä
  • Hyvällä tuurilla saattaa olla pelkät kampuran stefat sökönä jos vingahtelu satunnaista. Yleensä selviää stefojen vaihdolla mutta jos ajettu pitkään käy laakerien päälle. Stefojen vaihto hinnaltaan murto-osa laakerin vaihdosta.

    Äänestä

Vika löytyi oli laitettu sähkö bensapumppu ja jätetty pumppunreikä tulppaamatta paljon pään vaivaa pienestä reijästä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Korjais jos osais kirjoitti:

YAMAHA 50 2tahti vingahtelee mikähän mahtaa olla vikana enkä tiedä mistäpäin se ääni tulee. Toinen kysymys onko olemassa adabteriä OMC kaukohallinta / yamaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu