Odotin

Toivoin ja odotin, että tulisit tänään, vaikka arvasin ettet tule. Näen sinua niin harvoin. Haluaisi katsella sinua useammin...paljon useammin.

Koska lie nään seuraavaksi!
3109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

myös minä. Odotin ja toivoin vaikka arvasinhan minäkin ettet tule! Tule ja katsele :)

Äänestä

No, just.! mä myöhästyin. Sorry vaan. Auts:.............

Äänestä

joka päivä tulla näkökentälles, en voi, koska pelkään, että nolaan itteni typerällä käytökselläni....rakastunut kun olen. Mielikuva on varmaan nätimpi, kuin todellinen minä. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


15-7 kirjoitti:

Toivoin ja odotin, että tulisit tänään, vaikka arvasin ettet tule. Näen sinua niin harvoin. Haluaisi katsella sinua useammin...paljon useammin.

Koska lie nään seuraavaksi!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu