O: MB W 116 tai W 126

Ei projekteja. Ei kaasutinkoneella. Hyväkuntoinen mielellään varusteilla. Hinta alle 4000 e.
1210
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisi myytävänä hyväkuntoinen w116 korinen. Malli 350 SE. Laitettu tosi hyvään kuntoon ja on tosi hieno ei ole ruostetta missään. Ruisku koneella oleva V8.Talvet ollu lämpimässä varastossa. Sisä tilat ovat siniset. Ei ole sähköherkkuja mutta muuten kyllä on tosi kaunotar. pyydän sillä 6000E mutta pikkasen voin tinkiä.
PS: on ollu monta kertaa hääautona

T:Samuli

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käteisellä kirjoitti:

Ei projekteja. Ei kaasutinkoneella. Hyväkuntoinen mielellään varusteilla. Hinta alle 4000 e.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu