Haave

joka kantaa yli tumman virran.

Auttaa jaksamaan vaikeuksista.

Hymyilyttää lapselliset ajatukset sitten kun rannalle pääsee kiipeämään kuiville.

Turhamaiset ajatukset. Elämä tässä ja nyt.

Tulevaisuutta ei tiedä.
4121
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuinka monelle olet jakanut reikääsi arvon Citynainen (huora) ?

Äänestä
  • Elämän voi perustaa muulle kuin parisuhteelle tai seksille.

    Äänestä

  • Citynainen kirjoitti:

    Elämän voi perustaa muulle kuin parisuhteelle tai seksille.

    Vataa kysymykseen.

    Äänestä

Lapselliset haaveet,..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Citynainen kirjoitti:

joka kantaa yli tumman virran.

Auttaa jaksamaan vaikeuksista.

Hymyilyttää lapselliset ajatukset sitten kun rannalle pääsee kiipeämään kuiville.

Turhamaiset ajatukset. Elämä tässä ja nyt.

Tulevaisuutta ei tiedä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu