n9 wi-fi etsiminen

Saako nysistä jollakin tapaa käännettyä automasttisen wi-fi yhteyden etsimisen pois?
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en ole nähnyt N9 puhelinta koskaan, mutta luulisin sen olevan sama kuin lumiassa, että asetukset kohdassa on suoraan wlan ja sit vaan se päälle tai pois. Toinen keino mitä on esim. anroidissa tai jossain muussa nokialaisessa, että on asetuksissa yhteydet ja siellä wlanit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nysi kirjoitti:

Saako nysistä jollakin tapaa käännettyä automasttisen wi-fi yhteyden etsimisen pois?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu