jatkoa...
Pian olen jalkojesi välissä, voi kuinka kaunis pillusi onkaan. Tämä läpimärkä ja kiimasta turvoksissa oleva pillu suorastaan rukoilee kosketusta. Pian tunnet kieleni klitoriksellasi. Alat täristä välittömästi, minusta tuntuu että laukeat jo yhdestä kosketuksesta. Liikutaan kieltäni pitkin kummaa vakoasi. Maistut niin hyvälle ja mahlasi valuu pitkin kasvojani. Pian työnnän kieleni sisääsi, se saa sinut suorastaan huutamaan. Pyöritän kieltäni sisälläsi ja alat täristä siihen malliin että orgasmi on jo ihan ovella, siirryn klitoriksesi kimppuun, imaisen sen huulteni väliin, nuolen pitkin vedoin kunnes alan pyöritellä kieltäni klitoriksesi ympärillä, tartut hiuksiini kiinni ja nostata lantiosi vasten minua, laukeat huutaen... Irrotat otteesi hiuksistani ja jäät makaamaan raukeana. Kumarrun yllesi suutelemaan sinua, ja se saa taas sinut hulluksi, tulen viereesi ja sanon nyt sinun on aika maistaa minua. Otat kiinni kalustani ja alat imemään himokkaasti kovaa kaluani. Mumiset ja imet, sanot että voi kuinka ihana kalu herrallani onkaan, voitko herrani tehdä minusta naisen ja tulla tiukkaan pilluni nyt heti.
kaikki aikanaan oma pikku narttuni. jatkat imemistä, minä puristelen rintojasi ja hieron klitoristasi sormillani.... herrani tule suuhuni sanot, anna minulle tämän jumalaisen kyrvän mehut. Nyt ei ole sen aika, otan hiuksistasi kiinni ja nostan katseesi kohti minua. Kuinka paljon narttuni haluaa kyrpääni sisään. olet kiimasta aivan sekaisin ja sanot että teen mitä vain että herra tulisi nyt kuumaan tiukkaan pilluuni.
Käännän sinut selällesi, asetan kaluni pillun huulillesi ja hieron sitä pitkin vakoa, sinä ujellat jatkuvasti nautinnosta. Levität jalkasi täysin auki ja sormillasi levität pillusi huulia. Painan kaluni hitaasti sisääsi, olet niin tiukka että se hädintuskin menee sisääsi. Olet kuitenkin jo niin märkä ja rentoutunut että alun jälkeen pillusi suorastaan imaisee kaluni sisään. Työnnä varovasti kaluani aina välillä pysähtyen, mutta sinä aloitat pyörittämään lantiotasi, kaluani vasten. kiihdytät vain tahtia, sinuun ei tunnu sattuvan yhtään. Olet niin sekaisin kiimasta että mielesi täyttää vain tiukka pillusi joka täynnä kovaa kyrpääni. Millään muulla ei ole väliä, haluat lisää ja huudat, anna minulla herra, annan tuota upeaa kullia nyt heti. Minä aloitan varovasti tahtia kiihdyttäen työntämään kaluani aina vaan syvemmälle, pian olenkin juurta myöten kuumassa pillussasi, tunnen kuinka pillusi supistelee kaluni ympärillä, ikään kuin saisit jatkuvasti orgasmeja, ja kaikesta päätellen niin taidat saadakin. aloitan hitaasti likkumaan sisälläsi. Pillusi tuntuu puristuvan jokaisella sisään työnnöllä entistä tiukemmin kaluni ympärille..
Tämä on minulle liikaa ja pian laukean sisääsi, tunnet kuinka kaluni paisuu paisumistaan kunnes päästää matkaan kuuman lastinsa. Työnnyt entistä kovemmin minua vastaan ja suorastaan imet jokaisen pisaran kalustani, vetäydyn pillustasi ja pian näen kuinka sperma alkaa valua pillustasi, hieman tulee myös verta mutta ei paljoa. Alat levitellä spermaa pillullesi ja anuksellesi. Olet edelleen kiimasta sekaisin, haluat lisää....
Neitsyt hallinnassani...
master_of_
0
2095
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit375280Nyt tuli Suomen somaleista todella ikävää faktaa
sillä osa somalivanhemmista lähettää lapsiaan kotimaahansa kurinpitolaitoksiin, joissa heitä pahoinpidellään. Illan MOT3994541Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1483829KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti1443039Kommentti: oikeuslaitos korvattava SDP:n johdolla
Näkisin että Suomessa tuomiovalta pitäisi olla demareiden johtoportaalla. Koska porvarimedia säestettynä persujen kirku122514Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei212292Huono päivä
Tänään on ollut tosi raskas päivä töissä. Tekis mieli itkeä ja huutaa. En jaksa just nyt mitään. Minä niin haluaisin ja182048Lindtman haluaa leikata Kela-korvauksista...oho!
Antti Lindtman sanoo Kauppalehdessä, että vuodesta 2028 voi tulla erittäin hankala, mikäli nykyinen hallitus ei tee riit1511992- 1231910
Typeryyttä
Se on kummallista, kun kaksi ihmistä tuntee selittämätöntä vetoa toisiinsa, mutta eivät vain pääse toistensa luokse. Mik1241469