öitä sulle nainen

hyviä öitä vaalea nainen. Olet... se unelmani. Voi hyvin. En kerro enempää tällaisella palstalla!
4184
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onnistuin kahteen kertaan lähettämään samat jutut. No kohde on se sama ja yksi!

Äänestä

Jos olis mulle, niin ilonen oisin :)

Äänestä
  • Voisin kirjoittaa pitkiä rakkausrunoja tälle palstalle sille naiselle, mutta en halua tehdä niin. Ne ovat liian henkilökohtaisia. Tyydyn vain toteamaan, että ... kaipaan sua.

    Äänestä

Toivottavasti kerrot henkilökohtaisesti...ettet vaan palstaile täällä forever...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sydän on vallaton kirjoitti:

hyviä öitä vaalea nainen. Olet... se unelmani. Voi hyvin. En kerro enempää tällaisella palstalla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu