Oon 22 vuoden iässä pyörivä mies töissä ja tälläi mutta tuli vaan meileen = Muija koko ajan kinuu selättämään ja ennen juu sitten liityinkin seuraan mielelläni mutta nykyään se ei tunnu missään ihan kuin söisi kakkua jokapäivä .... Olen jutellut tästä muijalleni mutta hänkään ei keksi mitään... Kokeilemme kyllä monia asentoja ja näin mutta ei vaan maita, tietokoneet ei niin kiinnosta mutta onko tämä sitä että kypsyin seksistä liian aikaisin ulos toisinkuin muija?
Seksi ei maita?
KakkuaJokapäivä
388
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
jaa se on nykyään noin päin että miehet kypsyy seksiin.oli se tuossa iässä sama juttu kun vain omat tarpeet tyydyttää toinen jäi ilman siitä sitten tulee vain suoritus.kannattaa käyttää mielikuvitusta vaikka hieroa nakuna toista varpaista päähän että tulisi tunnetta peliin.
:D kiitos vastauksestasi mutten ihan nyt tuota tekisisi.. olemme jo kokeilleet kaiken laista 69 yms. mutta voihan sitä viellä miettiä.
Onkohan tuo nyt nuortenpalstan viesti?