Joo elikkäs tuli sellane ongelma tuoho koneesee kun latasin yhen pelin nii tuli samalla semmone haittaohjelma kuin safesearhc.com. Miten sais helpoiten poikkee tuommosen, koska se ohjailee sivuille iha miten haluaa? Oon koittanu ettiä muilta sivuilta ohjeita mutta ei löydy mistää. Ohjeita viisammilta?
Kuinka poistaa safesearch.com?
aapuva
1
299
Vastaukset
Oletko kokeillut scannata koneen esimerkiksi malfarebytes ohjelmalla? http://www.malwarebytes.org/
Eli lataa ja asenna se. ( Asennusvaiheessa ota ruksi pois kokeiluversio kohdasta). Tämän jälkeen päivitä se ja laita täysi tarkistus päälle. ( Kaikki mahdolliset asemat).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot453500Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe182901- 282584
- 702319
- 182171
- 452073
- 561901
- 581686
KL: Mari Hynynen avoimena - Jouni-rakkaan ja Joel-pojan välit ovat nämä!
Mari Hynynen (ent. Perankoski) on naimisissa Jouni Hynysen kanssa. Marilla on edellisestä liitosta yksi lapsi, Joel Vola111553- 171465