Ketä

olet ikävöinyt esim. viimisen viikon aikana?
1295
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

maanantaina Marttaa
tiistaina Tiinaa
keskiviikkona Kerttua
torstaina Torunia
perjantaina Pellervoa (hups)
lauantaina Lailaa
sunnuntaina Synnovea

ensi viikolla sitten taas uudet kujeet ;-D

Äänestä
  • Asiallisia vastauksia täällä on todella vaikea saada, mutta olen tottunut jo siihen. Antaa palaa. Ei ole minulta pois.

    Äänestä

  • Citynainen kirjoitti:

    Asiallisia vastauksia täällä on todella vaikea saada, mutta olen tottunut jo siihen. Antaa palaa. Ei ole minulta pois.

    aika tyhmä oli aloituskin, sori vaan ;)

    Äänestä

  • Citynainen kirjoitti:

    Asiallisia vastauksia täällä on todella vaikea saada, mutta olen tottunut jo siihen. Antaa palaa. Ei ole minulta pois.

    Harvoin täällä asiallaisia vastauksia saa. En tiedä millaisen kiksin siitä joku kirjoittaa mitä sattuu.

    Yhtä mukavaa naista olen ikävöinyt, vaikka siitä on jo kohta kaksi vuotta.

    Vieläkin harmittaa ne tyhmät viestit/tekstarit mitkä erotessa laitoin. En oikeasti tarkoittanut niitä ikäviä asioita jotka laitoin. Olisi pitänyt ymmärtää surevaa & vihaista ihmistä paremmin ja ottaa hänen pahaolonsa vastaan suuttumatta. Oma vikani.

    Kaikesta menneestä ajasta huolimatta on ikävä tätä ihanaa naista edelleen vaikka hän on varmaan jatkanut elämäänsä ajattelematta tippaakaan minua.

    Äänestä

En ketään, koska mun näkösen ruman kurpan ei kannata ketään ikävöidä. Ei musta kukaan ole ollut ikinä kiinnostunut millään tavalla :)

Äänestä

Ei kai sillä nimellä väliä.. Valheita häneltä vain sain ja silti minä hölmö ikävöin. Kyllä tämäkin aikanaan loppuu, mutta ei ollut vieläkään se päivä jolloin helpottaisi.

Äänestä

Minä en ole ikävöinyt ketään ihmistä mutta sellaista asiaa että olisi joku tyttö jolle voisin antaa palan itsestäni kertomalla asioita ja ehkä palan sitten itsestänikin joka tekisin naisen onnelliseksi.

Äänestä
  • Jokaiselle tarpeen mukaan.

    Äänestä

  • Citynainen kirjoitti:

    Jokaiselle tarpeen mukaan.

    vanha reppu....vai citynainen nyt ;DDDDD

    Äänestä

  • vanhoin eväin;DD kirjoitti:

    vanha reppu....vai citynainen nyt ;DDDDD

    ;DDD

    Äänestä

  • homeessa jo kirjoitti:

    ;DDD

    sinähän sen tiedät

    Äänestä

toripolliisin sisarpuolen isätöntä tytärtä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Citynainen kirjoitti:

olet ikävöinyt esim. viimisen viikon aikana?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu