mitä suosittelisitte?

eli oon polttanu jo muutaman kuukauden mut vieläki väri ja merkki mikä iteeni mielyttäis hakusessa, en mitää hirveen vahvaa haluis. mitä suosittelette? suositelkaa sekä värii että merkkii!
269
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

punane nortti

Äänestä

Kaikki värjää samalla lailla hampaat keltaiseksi, niin ettei sillä värillä ole mitään väliä. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ilonaolivia kirjoitti:

eli oon polttanu jo muutaman kuukauden mut vieläki väri ja merkki mikä iteeni mielyttäis hakusessa, en mitää hirveen vahvaa haluis. mitä suosittelette? suositelkaa sekä värii että merkkii!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu