onko irina shemale

jotain hyvin outoo siinä "naisessa" on !! valtavat kourat.
9479
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

se on kotoisin neuvostoliitosta. jos se on saanut liikaa säteilyä tai hormooneita.

Äänestä

Aika miehekkään näköinen nainen tosiaan.

Irina kertoi olevansa bi-seksuaalli. Hän sanoi naisen vartalon olevan paljon kauniimpi kuin miehen.

Äänestä
  • Voisko olla entinen mies?

    Äänestä

Irina näyttää siltä että ois menneisyydessään käyttäny huumeita.. Rotta rotan tuntee...

Äänestä

kiitoksia anteeksi kiitos itsellesi anteeksi kiitoksia paljon anteeksi.... irina ulos sunnuntaina. häiriintynyt olio !!

Äänestä

Kyllä Ira pois ennemminkin.

Äänestä

kiitoksia itsellesi anteeksi kiitoksia teille anteeksi kiitos. noita sanoja hokee kohtiin johon ne EI SOVI?! muutenkin outo ja jotenkin häiriintynyt, sekava.

Äänestä

sekava ja häiriintynyt ihminen. pystyy vaivoin peittämään sairautensa. leveä leuka.

Äänestä

muka ystävällinen. peittelee raivoa, uhkaava ja epävakaa persoona. irina ulos ja pian.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ladyboy69 kirjoitti:

jotain hyvin outoo siinä "naisessa" on !! valtavat kourat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu