kiirehdi

kohta oon vanha ja haluat kai nuoren naisen :)
6165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

hän kelpaisi vanhanakin.

Äänestä
  • mäpä en haluu oottaa enää :)

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    mäpä en haluu oottaa enää :)

    malta nyt vielä vähän.Ei tässä mihinkään kiire ole.

    Äänestä

"Rupsahda rauhassa rakkaani mun..."

Äänestä

Ei ole pyyntöä kuulunut IRL:nä niin

Äänestä

Heh. Naiset on kuin viini! Ne ... Jatkakaa te tuosta. Mä meen loikkimaan vesilätäköihin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....... kirjoitti:

kohta oon vanha ja haluat kai nuoren naisen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu