Myynnissä tosi hyvässä kunnossa oleva Canon EOS 600D, ostettu alle vuosi sitten uutena. Mukana perus objektiivi
Netistä otettuja teknisiä tietoja:
Canonin EOS 600D digitaalinen järjestelmäkamera tarjoaa laadukkaat kuvat ja käytännölliset ominaisuudet. Kameraan sopii laaja valikoima eri objektiiveja ja lisävarusteita.
18 megapikselin APS-C CMOS-kennon avulla saat laadukkaita teräviä ja tarkkoja kuvia. Korkean resoluution ansiosta voit tulostaa kuvat suurikokoisina, ilman, että kuvanlaatu kärsisi.
Voit kuvata täysteräväpiirtoisia videoita ja säätää videoiden valotusta, ääntä ja kuvataajuutta manuaalisesti. Voit myös käyttää kollaasitilaa, jolloin kuvaat lyhyitä 2 sekunnin pätkiä, jotka yhdistät yhdeksi, pidemmäksi videoksi.
Nopean tarkennuksen saat 9-pisteen laaja-alaisella automaattitarkennuksella. 63-vyöhykkeinen iFCL-mittaus varmistaa tarkan valotuksen joka kerta.
Voit valita eri kuvakulmia kätevästi 3" kääntyvän LCD-näytön avulla.
Kamerassa on Basic ja luovat suotimet. Basic -tekniikan avulla voit muokata valaistuksen ja tunnelman tyypin peruskuvaohjelmiin. Luovien suotimien avulla voit antaa kuville eri tehosteita, esimerkiksi rakeinen mustavalkokuva.
18-55mm objektiivissa on automaattinen kuvanvakain.
jos kiinnostaa niin laita ihmeessä sähköpostia [email protected]
Myynnissä Canon 600D
Kamera pois
1
409
Vastaukset
- m19991
Hei! :)
Onko kamerasi mennyt kaupan?
Olisin itse kameraa vailla, kun oma on jo niin vanhaa sarjaa ( canon digital rebel)
Paljonko olisi kameralla hintapyynti? ja missäpäin suomea asustelet? :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ruotsalaisuuden Päivän virallinen liputuspäivä poistettava VÄLITTÖMÄSTI!
Suomen valtion ja suomalaisuuden kannalta ei ole minkäänlaisia perusteita liputtaa virallisesti ruotsalaisuuden päivää,1055731Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa
(Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys652572Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.
Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs2411585- 941380
- 1241097
6 vkoa kulunut ilman sua
…ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo8901- 65882
- 66857
- 75798
Salailu jatkuu, poliisi tutkii
Nykyään Pienimäki toimii Ylitornion kaupunginjohtajana. HS tavoitti hänet puhelimitse. Pienimäki korosti, ettei ole enää17741