Myynnissä tosi hyvässä kunnossa oleva Canon EOS 600D, ostettu alle vuosi sitten uutena. Mukana perus objektiivi
Netistä otettuja teknisiä tietoja:
Canonin EOS 600D digitaalinen järjestelmäkamera tarjoaa laadukkaat kuvat ja käytännölliset ominaisuudet. Kameraan sopii laaja valikoima eri objektiiveja ja lisävarusteita.
18 megapikselin APS-C CMOS-kennon avulla saat laadukkaita teräviä ja tarkkoja kuvia. Korkean resoluution ansiosta voit tulostaa kuvat suurikokoisina, ilman, että kuvanlaatu kärsisi.
Voit kuvata täysteräväpiirtoisia videoita ja säätää videoiden valotusta, ääntä ja kuvataajuutta manuaalisesti. Voit myös käyttää kollaasitilaa, jolloin kuvaat lyhyitä 2 sekunnin pätkiä, jotka yhdistät yhdeksi, pidemmäksi videoksi.
Nopean tarkennuksen saat 9-pisteen laaja-alaisella automaattitarkennuksella. 63-vyöhykkeinen iFCL-mittaus varmistaa tarkan valotuksen joka kerta.
Voit valita eri kuvakulmia kätevästi 3" kääntyvän LCD-näytön avulla.
Kamerassa on Basic ja luovat suotimet. Basic -tekniikan avulla voit muokata valaistuksen ja tunnelman tyypin peruskuvaohjelmiin. Luovien suotimien avulla voit antaa kuville eri tehosteita, esimerkiksi rakeinen mustavalkokuva.
18-55mm objektiivissa on automaattinen kuvanvakain.
jos kiinnostaa niin laita ihmeessä sähköpostia [email protected]
Myynnissä Canon 600D
Kamera pois
1
405
Vastaukset
- m19991
Hei! :)
Onko kamerasi mennyt kaupan?
Olisin itse kameraa vailla, kun oma on jo niin vanhaa sarjaa ( canon digital rebel)
Paljonko olisi kameralla hintapyynti? ja missäpäin suomea asustelet? :)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Sanna niin nättinä Amsterdamin Business Foorumilla
Upeasti edustaa taas Suomea ulkomailla meidän kansainvälinen superstaramme. Miksei persuilla ole ketään siedettävän näk697856Juuri nyt! Parturi bongattu Sannan seurassa!
🌐 Breking News 📢 🗞️ 🆕 Kaksikko bongattu Suomen Helsingin Töölöstä. Kyllä. Sieltä samasta Töölöstä, josta kuppakin207404Sofia Virran pahoinpitelyä puolustetaan netissä
HS soitti Virran pahoinpitelyä puolustaneille https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011516353.html1826993Työeläkkeiden maksaminen on lopetettava
Suomen talous on palkansaajien vuosikausia heikentyneen ostovoiman vuoksi niin kuralla, että palkkasumman jakamisessa ta616817Purra tekee hyvää työtä, me suomalaiset haluamme että hän jatkaa myös
seuraavan hallituksen valtiovarainministerinä. Kovina aikoina pitää olla kova.525813Koska Minja Koskela ja Sofia Virta kääntyy islamiin?
Sekä vihreät että vasurit selvästi pitävät islamista ja muslimeista, varsinkin naiset, joten voidaan olettaaa että nuo k775753Ratkaisujen tarjoamisen sijaan SDP on keskittynyt levittämään väärää tietoa
Kokoomuksen kansanedustaja Martin Paasi on turhautunut eduskunnassa käytävään salikeskusteluun. Hän kertoo, miksi. – Ko1015486Persut ne lomailee veronmaksajien piikkiin
Nämä rötösherrat kyllä putoavat onneksi eduskunnasta. Ja kuten Marin maksoi aamupalansa, niin nämä reissut pitää periä m243205- 50916
- 59905