Olimme Tallinnassa yötä hostel Fat margaritassa pöhja pst.:lla (Kopliin päin) tulimme hostellille n klo 1:45 ja lähdimme n.6:30. Paikka oli aika.. no mitä nyt 26e 2hh paikasta voi päätellä.. yllätys yllätys autoomme oli menty sinä aikana(n.4h sis), autosta oli viety soitin ja jotain muuta pientä tavaraa..no mutta auto oli pysäköity ko paikan parkkipaikalle valvonta kameran alle joka ei ollut kuulemma käytössä eikä suostuneet soittamaan poliisille.. että semmoinen paikka. En suosittele.
Ai mikä yllätys!
4
259
Vastaukset
- Anonyymi
Ihan normi toimintaa virossa.
- Anonyymi
Olen ollut Fat Margaretin asiakas nyt noin viitisen vuotta. Eipä ole sattunut mitään erikoista. Autossa on olleet (Transporter T5) tosin tavaratilan ovet auki kun lukot ronaa mut eipä sinne ole kukaan mitään tuonut. Lähtöpäivänä on Latvian keikka heitetty. Mukava pikku hotellihan tuo on, ainoa miinus ettei ole mitään baaria eikä aamiaista mutta aamusauna ja pikku allas ovat todella hyviä näin saunan ystävälle. Valitsen aina tämän hotellin jos ei alle viidelläkympillä löydy hotskua aamupalan kera.
- Anonyymi
Fat margarita on ihan läävää!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Fat margarita on ihan läävää!
Hostelli on eri asia kuin hotelli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467555
- 334173
- 573675
- 503170
- 172846
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons562456- 542378
- 402329
- 442302
- 162266