Uusi työpaikka

härskisilli

Minua on sanottu kyltymättömäksi. Rivot ajatukset pyörivät mielessäni monta kertaa päivässä. Monesti olen miettinyt, että entäs jos ihmiset voisivatkin lukea ajatuksiani. Kuinka he järkyttyisivät kaikista niistä tuhmista asioista, jotka mielessäni pyörii. Joskus saatan huomata vilkaisevani tuntemattoman miehen etumusta ja kuvittelevani millainen elin siellä minua olisi vastassa. Millainen hän olisi ja miltä se tuntuisi? Olisiko hän hellä vai ottaisiko hän minut ahnaasti ja kovasti? Millainen ilme hänellä olisi kun ottaisin häneltä suihin? Tuhmuus kiihottaa minua, varsinkin jos se sattuu yleisillä paikoilla.
Olin vasta aloittanut uudessa työpaikassani, eräässä toimistossa. Tuhmat ajatukseni seuraavat minua myös sinne. Jo heti ensimmäisenä päivänä tutustuin mieheen, joka sai mielikuvitukseni liikkeelle. Tämä mies, on esimieheni. Komea, vähän päälle 30 vuotias, tumma, rento ja vahvanoloinen. Lisäksi hänellä oli siisti parransänki. Yritin keskittyä esittelyihin ja tervetulotoivotuksiin, mutta häntä katsellessani ajatukseni kävivät jossain muualla. Mietin nautinnonilmettä noille komeille kasvoille, kun hän työntyisi sisääni. Hänen esitellessä minulle uutta työpaikkaani, en voinut vastustaa kiusausta vilkaista hänen etumusta. Hän ei tainut huomata. Kierroksen jälkeen hän toivotti minulle hyvää työpäivää ja jatkoi omia töitään.
Ensimmäiset päivät sujuivat uusien asioiden opettelulla ja tutustuin uusiin työkavereihini. Kukaan toimiston työntekijöistä ei kuitenkaan kiinnostanut minua yhtä paljon kuin tämä komea esimies. Iltaisinkin hän tuli mieleeni. Ei riittänyt, että fantasioin hänestä antaessani itselleni orgasmin. Halusin kokea millainen hän olisi.
Eräänä aamuna halusin jättää alushousut pukematta hameeni alle. Olin kiimanen jo herätessäni ja tiesin sen vaan lisäävän sitä tunnetta päivän mittaa. Ehkä minun täytyisi tehdä itse asialle jotain kesken työpäivän ja sormettaa itseäni salaa. Puna varmasti nousi poskilleni, kun taas ajattelin, että entäs jos joku oikeasti pystyisi lukemaan ajatuksiani tai entä jos joku huomaisi, ettei alushousut tulleetkaan aamulla jalkaani. Nautin näistä ajatuksista ja oikeastaan toivoinkin, että joku, mielellään esimieheni, huomaisi sen.
Aamu sujui normaalisti. Sinä aamuna oli muutama palaveri, joihin osallistuin muutaman muun toimistotyöntekijän kanssa. Esimiehemme tuli viimeiseen palaveriin pahoitellen myöhässä. Hän istuutui vieressäni olevaan vapaaseen tuoliin. Istuessaan tuoliin hänen kätensä pyyhkäisi reittäni vasten. Ajattelin sen olleen tahatonta, mutta silti se sai ajatukseni harhailemaan jossain muualla kuin siinä palaverissa.
Palaverin jälkeen esimieheni sanoi, että hänellä olisi toimistossaan minulle papereita ja pyysi minua käymään luonaan. Menin hänen toimistoon pian palaverin jälkeen. Hän istui tietokoneella kirjoittamassa jotakin ja totesi minulle kuuluvan paperipinon olevan pöydän kulmalla. Minulla oli ennestään jo tavaraa käsissäni ja nostin uuden paperipinon tavaroiden päälle. Osa papereista oli muovisissa taskuissa ja kävellessäni ovelle päin lähteäkseni, liukkaat muovitaskut liikahtivat pinossa ja paperit tippuivat lattialle. Ystävällinen esimieheni nosti katsettaan tietokoneesta ja kysyi tarvitsenko apua. Vastasin etten tarvinnut kumartuessani keräämään papereita lattialta. En ajatellut asiaa tarpeeksi pitkälle kumartuessani. Lyhyt hameeni paljasti ettei minulla ollut helman alla mitään. Ennen kuin tajusin korjata asentooni tunsin hänen vahvan kätensä posliinisella hävylläni. Hän oli tullut taakseni ja hyväili minua takaapäin samalla suudellen intohimoisesti niskaani. Hänen kosketuksensa haaroissani ja karhea sänki niskassani sai minut huokaamaan. Salainen toiveeni oli käynyt toteen. Tunsin punan nousevan poskilleni. Olin ollut todella tuhma. Kuin hän olisi lukenut ajatukseni sanoessaan ”On todella tuhmaa lähteä töihin pillu paljaana ja varsinkin näin märkänä.” En saanut sanottua mitään. Paperit jäivät lattialle.
Nousin kumarasta ja käännyin häneen päin. Katsoin hänen kasvoihinsa silmäni täynnä himoa. ”Sinä taidatkin olla tosi tuhma tyttö. Olen huomannut miten katsot minua.” Hän otti minua kädestä kiinni ja veti mukanaan kohti työpöytäänsä. Hän istui tuolilleen ja levitti jalkansa rennosti levälleen. Näin kohouman hänen housuissaan. Uteliaisuus koveni ja minun oli pakko koskettaa sitä. Tunsin kankaan läpi hänen kovan elimensä sykkivän. Hän ei malttanut enää vaan avasi housunsa ja otti vahvan, suonikkaan kalunsa esille. Polvistuin hänen jalkojensa väliin. Suutelin hänen pallejaan ja siirryin suutelemaan sen jälkeen hänen peniksen vartta jatkaen suutelua kohti peniksen kärkeä. Otin suuren kalun suuhuni hyväilen samalla hänen kiveksiään. Välillä lopetin kalun imemisen ja imin hänen kassejaan. Ottaessani häneltä taas suihin, katsoin häntä silmiin. Näin hänen nauttivan kovasti ja se sai minut haluamaan häntä enemmän.

0

1254

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

        kuka kaipaa ja ketä ?
        Ikävä
        182
        11326
      2. Pieni häivähdys sinusta

        Olet niin totinen
        Ikävä
        57
        5392
      3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

        r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
        NATO
        46
        2627
      4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

        Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
        Ikävä
        39
        2313
      5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

        Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
        Kemijärvi
        13
        1811
      6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

        Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
        Nurmes
        44
        1745
      7. Tiedän kuka sinä noista olet

        Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
        Ikävä
        38
        1403
      8. Känniläiset veneessä?

        Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
        Nurmes
        37
        1319
      9. Tulemmeko hyvin

        Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
        Ikävä
        6
        1246
      10. Otavassa tapahtuu!

        Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
        Mikkeli
        26
        1219
      Aihe