ja varatut miehet

pitakoön ihan omista huolta. Se on kunnioitettavaa eikä halaja kyllästyessään aidan toiselle puolen. Sellaista mieltä minä olen- moni mies ei huomaa mikä aarre vierellä on ennenkuin menettää..
784
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

ja jos minä olisin lesbo - olisin jo napannut teiltä vaimonne:)

Äänestä

No niin, muistappas kirjoittamasi ja keskity vaan siihen penaasi ja jätä toi ässä nainen ihan rauhaan sekä kateutesi ulkopuolelle.
sinä ole itseäsi M tyrkyttäny ja kun en sinusta huoli niin kostat väärälle ihanalle ihmiselle

Äänestä
  • kostaa ja kenelle?

    Äänestä

S.... sinä olet aika vihamielinen ja katkera. Aikas.... olen seurannut sinua.
Olen itse hyväntahtoinen, lempeä, kokeileppa pikkasen rentoutua. Tekis sullekin hyvää. Täällä ässänaisia enemmänikin, et viittis pilata mainettamme. ))

Äänestä

mun ex' on vapaa tervetuloa painamaan

Äänestä

Omista kullistaan kyllä.

Äänestä

jos flaxi käy

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

pitakoön ihan omista huolta. Se on kunnioitettavaa eikä halaja kyllästyessään aidan toiselle puolen. Sellaista mieltä minä olen- moni mies ei huomaa mikä aarre vierellä on ennenkuin menettää..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu