"Tukiainen on tänä vuonna kertonut seksijuttuja isälleen ja esittänyt strippishow'n faijalleen. Koska näemme sen viimeisen mitä enää on jäljellä, täysiveristä kiimaista seksiä töhnön ja hänen isänsä kesken? Isän on ainakin turha väittää ettei tee mieli, mitä muuta kuin hatarin kahlein sidottua himoa olisi kirjoitella seksijuttuja tyttärensä kanssa?"
http://aijaa.com/UP0N1E
http://aijaa.com/UP0N1E
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ei, tämä on jo liikaa.
ninkö
Niin justiin.
Sen herkumpi, mitä serkumpi
Nikki Laardipallerolla on maaninen vaihe päällä?
Ei. Tuo avauksen lainaus oli Hymyn keskustelupalstalta lainaus nimimerkiltä "Urban the legend". Itse en ota kantaa ko. tekstiin.
Ala-arvoista tekstiä ja kummallista moderointia Hymyn palstalla. Voiko enää tämän pahemmaksi mennä?
en tiedä
Asiahan on selvä,mitä sitä ihmettelemään. Isukilla on uniformu,pamppu ja koppalakki päässä ja läppäri jolla voi keskustella oman tyttären kanssa sexsistä ja panohommista ja siinä sitten kylkiäisenä katsella lesbo esitystä livenä kun oma tytär hinkkaa haisevaa tavaraansa toisen naamaan. Mikä tässä ei pidä paikkaansa? Tosi juttuja, silloin arvostelijat pitävät päänsä kiinni.
kun eilen illalla näin tuon laardipalleron törkykirjoituksen, ajattelin ja uskoin että kaippa tuo aamuun mennessä on poistettu.
Johanna on itse kertonut, että jutteli isänsä kanssa sexistä. Isä esiintyi Juliana (eli valehteli olevansa Julia). Samoin Johanna on itse kertonut, että isänsä oli pukeutunut poliisin asuun ja haluasi Johannan kielloista huolimati katsella tyttärensä eroottista esitystä.
Tuo on aivan totta ja löytyy Johannan blogista, jos et muuten usko.
Tukiasten perheessä on synkeitä salaisuuksia.
Lahkolaisperheissä insestiä esiintyy. Asiasta on kirjoitettu paljon. Paljon on keskustelupalstoilla heitetty epäilyjä, ettei rappiosisarusten lapsuus olisi ollut kaikilta osin normaali. Normaalissa perheessä isä ei hakeutuisi homoeroottiseen asuun pukeutuneena seuraamaan tyttärensä seksiesitystä. Ja normaalissa perheessä tytär ei suorittaisi seksiesityksiä isänsä nähden. Normaalissa perheessä tytär ei edes elättäisi itseään seksityöläisenä!
http://blogit.iltalehti.fi/teuvo-peltoniemi/2011/05/19/insesti-jo-vuosikymmenia-sitten-lestadiolaisten-yhteinen-salaisuus-2/
Olinko mukana jutussa?
Spekulointi sukurutsauksella meni jo törkykirjoittelun puolelle.
Spekulointi ei ole törkykirjoittelua, jos spekuloinnille on asianomaisten taholta annettu sen kaltaista informaatiota, että normaalilla ihmisellä herää epäilys. Vilpitön epäilys ei voi olla törkykirjoittelua,
tiedetään että insestiä esiintyy tässä maailmassa, mutta jos aletaaan nimeämään henkilöitä julkisesti, ei ole enää laillista. Ja Laardipallero, se mitä Tuksu kirjoittaa blögeissään ei ole tähänkään asti ollut aivan totta, eihän. Mutta olet ehkä niitä ihmisiä jotka muuttavat toisten kertoman totuuden ja valheen itselleen omaan pätemiseensä sopivaksi. Ja Laardipallero, älä lähetä tähän mitään todistekuvia ja kirjoituksia.
Olet oikeassa. Ihmistä ei saa nimetä, jos ei ole täysin varma. Siispä minä en ole nimennytkään! Tiedän tarkalleen laillisen ja laittoman rajan. En ole esittänyt sellaista väitettä, että rappiosisarukset olisivat insestin uhreja olleet missään elämänsä aikana!
> kaltaista informaatiota, että normaalilla ihmisellä herää epäilys.
Voidaanko näitä Laardipalleron spämmäämiä "tukiaiskeskusteluja" pitää normaalin ihmisen toimintana.
Niissä kyse ei ole enää mistään spekuloinnista, vaan yksiselitteisen suorrasta ilkeilystä Tukiaisia kohtaan. Tuosta todisteena käy mm. jatkuva halventava nimittely.
Kyse ei ole keskustelusta, vaan ilkeästä piehtaroinnista toisten ahdingolla. Kaiken tarkoituksena on lyödä lyötyä yhä uudestaan.
Tiedät rajat. Olet todistettavasti varsinainen nilkki.
Normaalin ihmisen ei tarvitse edes tietää rajoja, koska normaali ihminen ei edes lähesty inhottavuuden saati tuomittavuuden rajaa.
Vain "rikollisen" on syytä olla tietoinen laittomuuden rajasta.
Se vain menee elämässä niin, että sitä saa mitä tilaa:)
Sinä Laardipallero kikkailet sanoilla, sanot että tiedät missä laillisuuden rajat. Haista kuule jo ittes. Kyllä täällä nyt muutkin tajuaa missä laillisuuden rajat on. Ja sitä saa mitä tilaa, eikös vaan, Laardipallero.
Laardilla on kummia fantasioita liittyen homouteen ja insestiin. Isäkään kun ei ole mikään penaalin terävin penna, niin helposti saadaan pukeutumaan naamiaistyyliin. Ymmärtämättä syntyviä mielikuvia. Ehkä jopa johannan tarkoituksella hakemia?
Johanna olisi todennäköisesti johanna, olipa sitten kotoisin uskovaisesta tai muusta perheestä. Seksialalla saa kouluttamaton huomiota ja "helppoa" rahaa. Homonäädät vaan on kovin agressiivisia muutamien johannan lausuntojen takia. Epäilemättä johanna on hyvin ulkokultainen ja teennäinen, mutta että meni tuomitsemaan homot epänormaaleiksi! Ei ole muutamia karismaattisia kultteja lukuunottamatta mitään todisteita, että uskovaisten kesken olisi enemmän lasten hyväksikäyttöä kuin keskimäärin muissa piireissä.