Olen aina ihaillut kuinka Aira on pysynyt mielettömän nuorekkaana niin kasvot kun kroppakin.
Nyt kumminkin on laitattanut "hamsterinposket "ja kyllä näkee kasvoista korjailtu muutakin , silikooni rinnat sillähän jo aikoja sitten.
Aira ei olisi tarvinnut, olit ihan hyvän näköinen, nyt ihan kun Ruotsin Silvia, Lauri, Paula ym. kuminaamat.
Kaikesta huolimatta kaikkea hyvää Airalle ja pitkää ikää.
Aira Samulin ja hamsterinposket
13
420
Vastaukset
- bbBBBbbbBB
Missä kuva?
- IL IS
Tän päivän IL ja IS oli Step Up synttäreillä tanssimassa
- TK
Saa olla aika kiitollinen jos on tuon näkoinen yli kahdeksankymppisenä muorina.
- Nicke Knacke
no, ei näissä kuvissa ainakaan mitään hamsteriposkia ole
http://www.iltalehti.fi/oho/201209210103640_oh.shtml
mikä hiton puuteriperse sinä olet? - Aira-fani
Airan ikäinen ihminen saa halutessaan pumpata itseensä vaikka dynamiittia. Upea Nainen josta voi ottaa mallia jokainen meistä nuoremmista.
Hänelle voisi olla oikeasti kateellinen siitä, että miten Hän on säilyttänyt upean kroppansa. - Luomustakin pois
Airalla ei ole silikoneja. Hän on käynyt rintaleikkauksessa, mutta pienentämässä omiaan, kun olivat tanssimsien tiellä!!!!
- Suuri kunnioitus!
Niin upean näköinen nainen että oksat pois!Eläkääpä yhtä kova elämä mitä Aira niin kysytään miten pärjäsitte?On todella tehopakkaus ja se positiivisuus kaikkien vaikeuksien jälkeen niin se on kunnioitettavaa.Airalle tuhat terkkua jos satut lukemaan!Jos joku on toistamieltä niin kirjoita.
- 20
Suuri kunnioitus! kirjoitti:
Niin upean näköinen nainen että oksat pois!Eläkääpä yhtä kova elämä mitä Aira niin kysytään miten pärjäsitte?On todella tehopakkaus ja se positiivisuus kaikkien vaikeuksien jälkeen niin se on kunnioitettavaa.Airalle tuhat terkkua jos satut lukemaan!Jos joku on toistamieltä niin kirjoita.
Aira on ihana! Tosi inspiroivaa, että nainen ei anna iän vaikuttaa elämäänsä. Ja vaikeudetkin ovat kasvattaneet hänestä vahvan ja samalla inhimillisen. Tätä naista voi fanittaa... Hyvää esimerkkiä kaikenkaikkiaan näyttää meille muille. Yritetään perässä:)
- jj
niinkö
- 06-14..14-22..22-06
Tehdastyössä olleet naiset eivät pääse noihin vuosiin, se on ikävää.
- kunnioitus 100
Kyllä pääsee mutta kaikilla ei ole samaa ulosantia ja terveyttä mitä Airalla!Olen tehdastyöläinen ja ihan hyvässä kunnossa mutta minulla ei ole Airan esiintymis kykyä joten hän on oppi nuoremmille monessa asiassa!
Ei voi muuta kun arvostaa. ikää on jo reippaastikin yli 80v, mut silti riekkuu jossain tanssikoulun bileissä, siinä kun moni hänen ikätoverinsa tärisee jo vanhainkodissa vaipoissa satsit housuissa.
- Aira faittaja
Ei Aira mitään silikooneja ole leittanut. Muistan kun oli rintojen piennysleikkauksessa vuosikymmeniä sitten.
Mikähän siinä on märkäkorvat olettavat rääpiä naamaansa , tietoahan ei heillä ole.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874138Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283067No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351338
- 10919
- 133901
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760