Mistä löydän Alama

Lähtö aamulla.

autovuokraamo Malagan kentällä? Ohjeessa lukee vain että terminaalissa.

6

119

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • hyv matkat

      Katso Malaga airport ja sieltä map, jos car hire löyty

      • Lähtö aamulla.

        Ei löydy siksi kysyin. Mutta nyt on menoa kohti kenttä. Ja Espanjan aurinkoa. Vettä on tullut nyt 2 vrk. joten hyvä päästä lämpöön.


      • 1+20
        Lähtö aamulla. kirjoitti:

        Ei löydy siksi kysyin. Mutta nyt on menoa kohti kenttä. Ja Espanjan aurinkoa. Vettä on tullut nyt 2 vrk. joten hyvä päästä lämpöön.

        Lähes kaikilla maailman kentillä autovuokraamojen palvelupisteet ovat samassa paikassa ja sinne kyllä löytyy opasteet. Jos Malaga on jollain lailla poikkeus, kyllä sielläkin kysymällä löytää.


    • car rental

      Kuinkahan se luulee osaavansa ajaa sen auton sieltä lentoasemalta jos jo vuokraamon löytäminen noin huolettaa ja kysyy täältä pelle-palstalta neuvoja.
      Joko aloittaja on tosi tyhmä ja avuton tai sitten aloitus on pelkkää pilailua.

    • niin3551

      http://www.malagaairport.eu/

      Katos kummaa ! Yksi harvoista lentokentistä, jonka sivuilta voi jo aloitussivulla bongata "Car Hire"

      Aloittaja ei kai osaa kuin ...

      • Aloittaja,.,.,.

        Kiitos sinulle! Olen nyt käynyt Malagassa ja tiedän mistä löydän ALAMA ensi kerralla MUTTA kerro sinä minulle mistä löydän tuosta antamasi linkistä sen?

        Itse ole kyllä tuon sivun löytänyt jo kuukausia sitten vaan ei siinä ole kaikki vuokraamot.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persuilla ei ole firmoja?

      Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?
      Maailman menoa
      83
      7101
    2. Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015

      Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit
      Maailman menoa
      26
      7053
    3. Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan

      Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k
      Maailman menoa
      109
      6168
    4. Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä

      Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?
      Maailman menoa
      45
      5404
    5. Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?

      Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik
      Maailman menoa
      84
      5238
    6. Demarikultin uhri kertoo

      Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa
      Maailman menoa
      63
      5205
    7. Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?

      Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus
      Maailman menoa
      40
      5108
    8. Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi

      Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset
      Maailman menoa
      27
      4595
    9. Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä

      "Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv
      Maailman menoa
      16
      3467
    10. Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto

      vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html
      Maailman menoa
      300
      3390
    Aihe