BASIRON

Haluun alottaa tästä nyt uuden ketjun kun kaikki noi edelliset on jääny ihan unholaan. :) Kertokaa kokemuksia ja miten on auttanu vai onko auttanu. Mulla basiron on ehdottomasti auttanut eniten kaikista. Ei oo finnin finniä enään ;)
183
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainu tehokas tapa tuhota näppylät naamalta on tummelin ja kamferin sekoitus joka sekoitetaan kupissa siitä sitten kasvoille viikon parin ajan...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sofiasd kirjoitti:

Haluun alottaa tästä nyt uuden ketjun kun kaikki noi edelliset on jääny ihan unholaan. :) Kertokaa kokemuksia ja miten on auttanu vai onko auttanu. Mulla basiron on ehdottomasti auttanut eniten kaikista. Ei oo finnin finniä enään ;)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu