Mistä kannattaisi kysyä Merkonomiopiskelijan (aikuisopiskelijakyseessä) työssäoppimispaikkaa Espanjasta tai Kanariansaarilta. Jokin "suomalainen" paikka kun ei tuota kielitaitoa hirveästi ole niin olisi mahtava paikka oppia.
Työharjottelu
Työharjoittelija
4
151
Vastaukset
- Sepa Ra 2
Kannattaa kysyä ensin mistä lähtien Kanariansaaret eivät kuulu Espanjaan?
- HUOH!
Ajattelinkin lähinnä nyt sen takia laittaa tuon Kanariansaaretkin tuohon, että joku ei käsitä asiaa pelkästään tyyliin Malagana tai ym!!!
- ym.ym
Mantereelta tai saarilta (Kanaria/Balearit) .
- Keishi
Fuengirolassa (Etelä-Espanjassa) on paljon suomalaisia ja suomalaisten omistamia yrityksiä. Googleta, eiköhän sieltä jotain pompsahda esille :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703169
- 622515
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562146Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942065- 551972
- 421604
- 401570
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141263EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391178- 61103