Voi kuinka ikävöin, sisälläni kipinöi. En kuule en näe sinua. Muisteletkohan koskaan meitä ja minua? Meillä oli jotain suurta ja rakastan ilman muuta. Mutta et vastaa ja se sisimpääni koskee. Jos olisit luonani, silittäisin ihoa ja poskee. Antaisin sulle rakkauteni, onneni jos vielä kerran oisit omani. Nyt olisi aikamme, muttet sinä tuu. Onko onnesi joku ihan muu? Rakastan sinua ja lupaan mihin ikinä meen, tiedän kaikkeni teen, että nousemme yhteiseen huomiseen.
RAKKAANIJ!
Malttionvaltti
8251
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
MÄ en halua sua, sitä huomista huomista ei ikinä tuu, usko jo.
Ketäs SÄ sitten täällä ikävöit? Ihan vaan mielenkiinnosta kysyn, kun sanot niin pahoin aloittajalle. Jos sua ei kiinnosta, niin miksi sitten olet täällä?
Ei ollut J*** vaan J****! Joten ole huoleti. Tuommoista en edes huolisi.
J mies... kuka oletkin
en ole ap. mutta voisitko jotenkin nätimmin naiselle puhua
tai vaikka olisit nainen niin samoin
ilkeys kasvaa sydämessä suuremmaksi ajan , älä anna sen tapahtua
Oletan tämän olevan Juhalle, olenko väärässä?
Hih. Olet varmasti oikeassa :)
http://kotomatrix.ru/images/lolz/2012/09/24/kotomatritsa_xV.jpg
:)
Halvat musteet pyllyssä?
Mahdollisuudet pitää käyttää silloin kun sellaiset tulee, se on ihan turha jälkeenpäin voivotella menneitä! Ainoa suunta on eteenpäin!