Onko kukaan lähdössä 1.11.12???
Kokemuksia ???
Hotelli Triton empire FFF
3
244
Vastaukset
- Ihan hyvä
Siisti, yksinkertaisen vaatimaton. ihan hyvä, yhteisranta saman firman toisen hotellin kanssa. Rantaan oli muutama sata metriä, ostoskatu melkein heti hotellin ulko-oven vieressä.
Puolihoito ostettavissa, kannattaa. Tai jos haluaa etsiskellä joka päivä ruokapaikkaa, niin voi jättää ostamattakin. Mukavuuskysymys. - Irma 60v.
Kaksi kertaa käynyt. Hotelli on hieman kulunut, egyptiläisittäin ja vaatimattomasti sisustettu huone. Naapurihotellin rannalla hyvä ottaa aurinkoa ja uida lämmitetyssä altaassa. Hotelli sijaitsee vanhassa osassa Hurgadaa, siis paikallisten keskellä. Aamiainen on monipuolinen. Hotellilta on lyhyt matka basaareille.
- empirefan
Hotellista ei ole tuon enempää sanottavaa, mutta koska se on lähellä basaaria, niin jos jotain matkamuistoja yms. aiot ostaa, niin kävele ihmeessä sinne basaarille. Hotellin välittömässä läheisyydessä olevat kaupat olivat paljon kalliimpia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Taisin tehdä virheen
Kaipaan sua enemmän kuin kuvittelin. Luulin, että helpottuisin, mutta olinkin täysin väärässä. Vieläkö vastaisit minulle442992Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖362631Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k532584Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt1022258Nyt tuntuu siltä, että on pakko päästä puhumaan kanssasi
Tuntuu että sekoan tämän kaiken takia. Miehelle482094Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me3421893- 1501546
- 731408
vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos231188Nainen onko sulla supervoimmia ?
Voisitko auttaa miestä mäessä? Tarjota auttavan käden ja jeesata tätä miestä? Tai antaa olla et sä kuitenkaan auta.281175