Onko kukaan lähdössä 1.11.12???
Kokemuksia ???
Hotelli Triton empire FFF
3
238
Vastaukset
- Ihan hyvä
Siisti, yksinkertaisen vaatimaton. ihan hyvä, yhteisranta saman firman toisen hotellin kanssa. Rantaan oli muutama sata metriä, ostoskatu melkein heti hotellin ulko-oven vieressä.
Puolihoito ostettavissa, kannattaa. Tai jos haluaa etsiskellä joka päivä ruokapaikkaa, niin voi jättää ostamattakin. Mukavuuskysymys. - Irma 60v.
Kaksi kertaa käynyt. Hotelli on hieman kulunut, egyptiläisittäin ja vaatimattomasti sisustettu huone. Naapurihotellin rannalla hyvä ottaa aurinkoa ja uida lämmitetyssä altaassa. Hotelli sijaitsee vanhassa osassa Hurgadaa, siis paikallisten keskellä. Aamiainen on monipuolinen. Hotellilta on lyhyt matka basaareille.
- empirefan
Hotellista ei ole tuon enempää sanottavaa, mutta koska se on lähellä basaaria, niin jos jotain matkamuistoja yms. aiot ostaa, niin kävele ihmeessä sinne basaarille. Hotellin välittömässä läheisyydessä olevat kaupat olivat paljon kalliimpia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467605
- 334193
- 573695
- 503180
- 172866
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons602534- 542388
- 512358
- 402329
- 162276