1H KK Lasitettu parveke 30m2 ALAVUS keskusta Kuulantie 3 kerrostalon ensimmäisessä kerroksessa.
Siisti yksiö keskellä Alavuden kaupunkia. Kaupungintalo, KELA, R-Kioski, Apteekki, pankit K-Supermarket ym kaikki 100 m säteellä. Silti hiljaisella ja siistillä paikalla. Taloyhtiössä vuokrattavana autokatoksia ja sauna, pyykinpesu- ja kuivaustilat. Yksiöstä hienot näkymät puutarhan puolelle. Pitempiaikaiseen käyttöön. Tiedustelut 0400-284649. Luotettavaa vuokrausta 1974 lähtien Alavudella, Seinäjoella, Lahdessa, Helsingissä ja Tampereella.
NÄYTTÖ ONNISTUU AINA, KUNHAN VAIN SOVITAAN ENSIN AIKA.
ALAVUS VUOKRATAAN 1H+KK+LASIT.PARVEKE 30M2 310€/KK
ALAVUS YKSIÖ
1
189
Vastaukset
Nyt 01.06.2016 on vapaana vastaavanlainen osake samassa kerrostalossa 3. Kerroksessa. Jos kiinnostaa, ota yhteyttä, puhelinnumero on entinen.
Terveisin
Seppo Miettinen
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat1328406Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur5037676SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden2235724Kun täällä kysytään aina vaan naisilta
Niin nyt kysytään miehiltä. Mies, voisitko ottaa kumppaniksesi naisen joka nostaa enemmän penkistä kuin sinä? Tienaa en994805Poliisien suosikkipuolueet ylivoimaisesti: Kokoomus ja persut
samoin on armeijan henkilöstön kanssa. Sen sijaan sekä vihreät, vasliitto ja SDP ovat hyljeksittyjä puolueita poliisien1474674Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su1714526Sdp, Vihreät ja vasemmistoliitto muuttumassa naisten puolueiksi?
Sdp 64 % naisia, vihreät 70 % naisia ja vasemmistoliitto 60 % naisia. Ilmankos ne puolueet ajaa autoilevien kantasuomal1104497Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p254385Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr144236Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.03850