Lumia 800 kompassi/liiketunnistin

Herjaa sovelluksissa että "laitteesi ei tue liiketunnistinsta" ja toisissa että "puhelimessasi ei ole kompassia" eikä kalibroidu vaikka miteppäin sitä kasia veivaa... onko samoja robleemia???
5258
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

ei viittis vielä nolata ittiä ja viiä huoltoon jos asetukset vaan mättää

Äänestä
  • Huoltokeikka kestää kaksi kuukautta ja maksaa neljä sataa. Niin Nokia hoitaa asiakkaitaan.

    Äänestä

Osta Samsung

Äänestä

Samsung se vasta asiakasta kusettaa

Äänestä
  • Tavallaan oikeassa olet. Kun ostat Samsungin saat kasapäin turhia ei poistettavia softia..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tseikki kirjoitti:

Herjaa sovelluksissa että "laitteesi ei tue liiketunnistinsta" ja toisissa että "puhelimessasi ei ole kompassia" eikä kalibroidu vaikka miteppäin sitä kasia veivaa... onko samoja robleemia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu