Asumme taavetissa (Emme halua nähä ketään)

Suomen lintukoto

Halua olisi naista saada, mutta naista kumminkan tahdota. Kyytipojaksi x-tra uunimakkara ja rainbow raskanperuna (josta saa myös bonusta) kitataan auton tuulilasin pesunesteen (La Sol) kanssa alas.

Halumme äänestää vain Keskustaa (Juha Rehula Suomen diktaattoriksi!!). Kiiitämä myös Helsingin rautatietoria, Töölöä ja Hakaniemeä jonka alue Luumäen ohella prosenttualisesti suomen eniten Keskustalaisia valiokuntaa kattava alue.

3

284

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • oi suomen nuoria

      Ap:n kirjoitus kuvaa hyvin Taavetissa kasvaneen nuoren henkistä tilaa ja suosittelen heti hakeutumista ammattiauttajalle,useammallekin ehkä ja ainakin ensimmäiseksi heti lääkäriin

    • 7

      vituttaako.mut ainahan täältä voi lentää pois fly lpr....

    • ,,,,ööööö.......

      ja pointti oli mikä?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hyvää syntymäpäivää Sanna 40 vee!!!!

      ᕼᗩᑭᑭY ᗷIᖇTᕼᗞᗩY Sister ❣️🥰 🎉🎂✨🍰🥳 🥳🎂🥂 🎉🎊🎁🎈🎂
      Maailman menoa
      60
      5105
    2. Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata

      Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai
      Maailman menoa
      54
      4592
    3. Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi

      Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas
      Maailman menoa
      122
      4539
    4. Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?

      Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san
      Ikävä
      297
      1763
    5. 91
      1432
    6. Kerro kaivattusi etunimi

      Miehille..
      Ikävä
      82
      1409
    7. Sulla on mies

      Aivan liikaa naisia.
      Ikävä
      228
      1328
    8. 315
      1039
    9. Kadutko mitään?

      Minä kadun ikävässä kirjoittamista, mutta en saa sitä tekemättömäksi.
      Sinkut
      199
      950
    10. Pääsit koskettamaan

      Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.
      Ikävä
      50
      850
    Aihe