Mikä on poliisikoulussa kaikkein haastavin asa tai kurssi tai aihekokonaisuus? Mikä eniten tuottaa työtä?
Poliisikoulun vaikein juttu?
10
330
Vastaukset
- svsdvc
Ruotsi.
- kova paikka
Hankalinta on vetää, sitä haisevaa opiskelija kolleegaa mondeon takapenkillä perseeseen!
- no tämä
Perseennulentaa siellä ainakin harrastetaan. Kerran kävin testeissä ja voi vee mitä vitun limanuljaskoita siellä on. Nuollaan persettä ja leikitään jumalasta seuraavaa. Varsinkin ne kaappilesbot ämmät - hyi vttu!
- yjutnbgf
Mitä on perseennulenta?
Jos nyt hetki eletään fantasiassasi mukana, ja ajatellaan että sinut kutsuttiin valintakokeeseen niin sinä ilmeisesti karsiuduit (ainakin) äidinkielen kokeiden perusteella. - Sinä ainakin
yjutnbgf kirjoitti:
Mitä on perseennulenta?
Jos nyt hetki eletään fantasiassasi mukana, ja ajatellaan että sinut kutsuttiin valintakokeeseen niin sinä ilmeisesti karsiuduit (ainakin) äidinkielen kokeiden perusteella.kelpaisit älykkyytesi osalta, alitat riman kevyesti.
- Tuttu Juttu
yjutnbgf kirjoitti:
Mitä on perseennulenta?
Jos nyt hetki eletään fantasiassasi mukana, ja ajatellaan että sinut kutsuttiin valintakokeeseen niin sinä ilmeisesti karsiuduit (ainakin) äidinkielen kokeiden perusteella.Niinkö otti koville, että piti kirjoitusvirheistä alkaa kikkailemaan?
Sinulla ainakin kusipäätesti meni kirkkaasti läpi. Olet juuri sopivan tyhmä ja pikkunilkki poliisiksi. Taidat olla niitä tyyppejä, jotka ihan oikeasti kuvittelee, että poliisiksi valitaan fiksuja tyyppejä? Tosiasia kuitenkin on, että fiksuille on parempiakin hommia tarjolla.
- no tämä
Eiköhän se lukemaan ja kirjoittamaan opettelu ole natsikalju poliiseille se vaikein mahdollinen asia.
- ewgtgatag
No mitäs varten luulet niillä olevan teoriatunteja? Ja niin vähän hiuksia, lujille se ottaa aapisen kanssa.
- kytäx
Perseen antaminen?
- Se on helppoa
mutta sillä nysällä n-ssimen on todella vaikeaa. Siksi käyttävätkin pamppua.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552523Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462362Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1011049- 64881
- 63789
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka274707Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85690Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202668Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648