ÄO-testimittari

Jos kunnallisvaaliehdokkaan taustoja tutkitaan rikollistaustan perusteella, niin kannattaisi laajentaa tutkintaa myös älykkyyden mittaukseen.Terveiset persuille !!!!!
2105
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Demareiden ja Kokoomuksen älykkyden perusteella Kotka on ajautunut talousahdinkoon.Terveiset Demareille ja Kokoomukselle.

Äänestä

Pelkkiä ÄÖ mittareita kun on hallitsemassa niin lopputulos on katastrof. Muutakin älyy täytyy olla kuin palikoden sovittelua yhteen plus ynnännynnä kautta mikä luku on 1 7 9 -2 5 121 numerosarjan seuraavan vitosen jälkeen? Pöllö sitä voi olla muutenkin ja viksu omasta mielestään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ALLE 100 (reilusti ) kirjoitti:

Jos kunnallisvaaliehdokkaan taustoja tutkitaan rikollistaustan perusteella, niin kannattaisi laajentaa tutkintaa myös älykkyyden mittaukseen.Terveiset persuille !!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu