Mun on alkanut mm. tämä palsta tökkimään pahasti, ja kun tarkastelen internet asetuksia näen niissä joskus nimiä, siis kerran näin kahden ihmisen suku ja etunimet ?? Huomasin roskia viedessä että täällä on velho-laajakaista. Onko tämä rakkine nyt loitsittu tai jotain. :)
Mitä tarkoittaa
velho laajakaista.
11186
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Taianomaista.
ON KAAPATTU, MUTTA OLKOON!
no sua seurataan :) vilkase välillä olkasi yli ettei kukaan yllätä :D
Suppomiehet vetää peräsuoleen.
Mua onkin varmaan ihan erittäinkin mielenkiintoista seurata.;) Suppomiehet varmaan nukahtaisivat koneensa ääreen. Mutta kyllä ne nimet ovat vieläkin kun katson netin asetuksia. Mitä lie suppomiehiä sitten ovatkaan. Hui.
Jotakin homoja varmaan.
jos ei ole rekkautuneella nikillään kirjoitellu, niin tuo sun väittämä on aivan sieltä sun mielikuvituksesta tuotua!
Jos on rekkatuneena kirjottanu, voit saada osia jotenkin itse nettinörttinä kykkiessäsi koneelle saanu tietoosi! Muuten se on mahdottomuus!
Mutta kun ne nimet näkyvät siellä mistä katsotaan singnaalin vahvuus. Eivät aiemmin näkyneet. Siinä näkyy mun koneen singnaalinvahvuus ja alapuolella on kaksi käyttäjänimeä ja yksi suku ja etunimi ja heidänkin signaalin vahvuudet. Olen sitten todella sekaisin jos tuollaisen kuvittelen.
sitten niiden kahden kanssa sama ip numero velhon verkossa! Ja he näkevät samoin sinun tunnisteesi jos osaavat katsoa.
Just just,niin varmaan.
naapureita j a on ihan normaalia et ne näkyy nettiasetuksissa