Toyta on paras

se on paras ja hyvä petterit itkua tihertää
262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä heitä taitaa enemmänkin naurattaa meidän Tojo-Terojen yksinkertaisuus. Kun on mahdollismman yksinkertainen kuten me olemme, niin silloin riittää Toyota emmekä me osaa enempää vaatia.

Äänestä
  • kateuden määrää. Katsos kun niin viihdyt Toyotan palstalla, ettet reppana muualle ehdi...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


viisas kirjoitti:

se on paras ja hyvä petterit itkua tihertää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu