Kannattaa tutustua hienoon autoon:

8109
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kuinka monta keskustelua aiot avata samasta autosta?

Äänestä
  • Tällä palstalla avataan hyvin usein keskusteluja samoista aiheista. Uusi tieto, koeajot, testit, uudet kuvat jne. antavat aihetta palata aiheeseen.

    Äänestä

  • åsmå kirjoitti:

    Tällä palstalla avataan hyvin usein keskusteluja samoista aiheista. Uusi tieto, koeajot, testit, uudet kuvat jne. antavat aihetta palata aiheeseen.

    Oletkos sama henkilö jmamsen kanssa, kun samat tavat tuntuu olevan?

    Äänestä

  • nimimerkkierkkivain kirjoitti:

    Oletkos sama henkilö jmamsen kanssa, kun samat tavat tuntuu olevan?

    Tai sitten sama henkilö sen viimasuojaerkin kanssa. Aina samat jutut.

    Äänestä

Vau,todellinen rättikatto! Kaikenkaikkiaan upean näköinen auto...ei mahda mitään että kaukoidästä koskaan tulisi yhtä tyylikästä muotoilua.Citroen,auto joka kääntää katseet!!

Äänestä
  • Tuon on pakko olla sarkasmia?
    Vai kuljetko laput silmillä?

    Äänestä

  • aaaaaaaaaaaaaaalkdf kirjoitti:

    Tuon on pakko olla sarkasmia?
    Vai kuljetko laput silmillä?

    Sarkasmia?

    Citroen voittanut kauneimman palkinnon usein. Esim:
    http://www.google.fi/search?q=citroen ds4 most beautiful car of the year&hl=fi&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=6sFpUL-2GcWl4gSL0IGIDg&ved=0CD8QsAQ&biw=1787&bih=815

    Kuljetko laput silmillä ja tulpat korvissa?

    Äänestä

  • hnjannwer kirjoitti:

    Sarkasmia?

    Citroen voittanut kauneimman palkinnon usein. Esim:
    http://www.google.fi/search?q=citroen ds4 most beautiful car of the year&hl=fi&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=6sFpUL-2GcWl4gSL0IGIDg&ved=0CD8QsAQ&biw=1787&bih=815

    Kuljetko laput silmillä ja tulpat korvissa?

    Tulihan se selvaksi ettei sinulle ole muita autoja olemassa kuin citroen.
    Jokaisesta maanosasta tulee hienoja autoja, joten vastaus on ei kysymykseesi.
    Kannattaa varmaan tarkistaa sanakirjasta mita tuo sarkasmi tarkoittaa, kun tuntuu et sinulla on tietovaje sen kohdalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


åsmå kirjoitti:

http://www.carsession.com/car-news/citroen-reveals-new-ds3-cabrio.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu