Tietääkö joku ja jos aqua webin yllä pito osaa vastata?
Milloin alkaa toimimaan?
Aqua-web kaatunut?
9
333
Vastaukset
- ikäväjo
Aha, täällä on muitakin. Hyvä tietää, että voi johtua aquan kaatumisesta, kun en minäkään sinne pääse. Kukahan sen korjaisi?
Sen on korjannut aina ylläpito. Mutta toivottavasti ei kestä kauan kun on kauppoja kesken!
- Apua Aqualle
Ei toimi ainakaan vielä, 1.10 jo menossa...
- Minä.
Muitakin nettisivuja alhaalla. Ei ole ainoastaan Aqua-Webin ongelma. Vika on ilmeisesti palvelimen tarjoajan vai onko se palvelun tarjoajan päässä. Jos vaikka näin maanantaina joku tulisi ja korjaisi vian.
- Miljoonakala84
Edelleen ei aw:n sivut toimi.
- Riippuvainen2
Löytyykö keltään tietoa siitä, mitä on tapahtunut?
- Kana +-yksipantteri
Minäkin olen ihmetellyt jo jonkin aikaa aw:n toimimattomuutta. Toivottavasti vika saadaan pian korjattua ja sivusto toimimaan. Vasta nyt kun sivusto ei toimi niin huomaa miten riippuvainen siitä oli :-)
- riipuvainen minäkin
Taas toimii :)
- lohghgfty
Olisitte katsoneet Aqua-Webin FaceBook sivuilta missä mennään
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk635464Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit6103545SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit842929Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2872759"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –961820Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6601750Korkein oikeus antaa Räsäselle vastauksen klo 9. Varmaan vapautus
Miten veikkaat että Päiville käypi? Päivi pitää lehdistökonferenssin klo 9.30. Koko media on läsnä. 7 v taistelu on ohii4851434Partamies hoi!
En aio häiritä jos on mukavampi olla hiljaa tai jos siellä kaukana sinun paikkakunnalla on jo joku hoito. Miten olisi re241391Mistä ihmeestä sitä viirasi?
Oliko tuo Timo Kalima hyvä silmälääkäri? Mikähän hänen silmiinsä osui kun piti mennä tuollaista tekemään. Kaikki näytti141341Meneekö Nanna Karalahden jumppafirma konkurssiin?
Loppuiko rahat Jeren pidätyksen myötä? Karita Tykkä hakee saataviaan lähes 60 000 e Että semmosta . . .183938