Hieman liikaa tämmöistä bändiä ajatellen, mutta hyvä jos nyt Annetten ja Nightwishin tiet tosiaankin eroavat. Tämä uusi Floor vaikuttaa paljon pätevämmältä vartalonsa ja laulutaitojen osalta kuin ruotsin prinsessa.
Ehkäpä voisin aloittaa taas Nightwishin seuraamisen.
Ehkäpä voisin aloittaa taas Nightwishin seuraamisen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Melko pullervo:
http://static.iltalehti.fi/popstars/anette_jtutu2909in_503_ps.jpg
Näihin alkuvuuoden kuviin verrattuna Anette on laihtunut useamman kilon. Sen näkee esim. hänen poskistaan, jotka eivät nykyään ole niin pyöreät.
Äläs nyt...niin kaunis kuin kedonkukkanen :D
http://benrocks.de/wp-content/gallery/mera-luna-2009-nightwish/nightwish936.jpg
läskiä korvienne välissä. Harrastatteko koulukiusaamista? Ette ainakaan ole oppineet arvostamaan erilaisuutta.
Kommentit kohteen mukaan. Toivottavasti sinä et ole sitä mieltä, että ammattilaiseen artisti-laulajaan ja metallibändin keulahahmoon pitää suhtautua samaan tapaan kuin pikkulapseen kouluss? Saattaisi moni naispuolinen ammattilainen pahoittaa mielensä tuollaisesta vähättelystä.
nyt tullut ihan oma tulkinta, kun kommenttini oli kovin pelkistetty. Aattelin vaan, että lienevätkö nämä Anetten ulkonäön haukkujat jotain sellaisia kakaroita, jotka koulussa ollessaan ovat pilkanneet niitä tovereita, jotka ovat vaikka vähän pulleampia tai muuten poikkeavat ns. keskiverrosta. Mutta voihan toisten ulkonäöstä v*ttuilla tietysti ilman kyseistä alan kokemustakin, paljon on heitäkin, jotka töräyttelevät vain anonyymisti.
"Vähättely" ei siis millään muotoa kohdistunut kehenkään artistiin tms. vaan näihin kiusaajatyyppeihin.
Erilaisuutta kyllä :)
Anette alkoi pulskistumaan liikaa ?
Eikö mahtunut keikkabussiin enää ...vai ?
vilkaiskaapa vällin tuomaksen mahan seutua!!!
Tuomas on muutenkin ruma.
Eiköhän olis ehkä aika jo antaa Anetten olla. Menee aika överiksi, eipä enää juuri huvitakkaan nää läpät kun on niin tuhanteen kertaan jo toistettu.
Mutta, uusi kohdehan on tarjolla ja paljon mielenkiintoisenpi. On kanssa aika ruma ja kolhon tuntuinen. Eikä laulutaidoissakaan ole enää parin kuukaudenpäästä kehumista. Käyttäiskö streoideja vai miten on päästänyt ittensä noin naiselle sopimattomiin mittoihin. Vikoja löytyy yllinkyllin, kunhan tarkemmin vaivautuu katselemaan. Hyvätavaton miten naikkonen vaatettaa itsensä, kattelis nyt muista
naisista mallia edes.