-Jää vielä hetkeksi luokkaan, minulla olisi hieman asiaa.
Tyttö katsoo minua uteliaana, mutta istahtaa takaisin paikalleen. Muut oppilaat lähtevät kukin vuorollaan ulos luokkahuoneesta. Jatkan edessäni olevan opettajan oppaan lukemista välinpitämättömän näköisenä, ja odotan kunnes olemme luokassa kahden. Kun muut oppilaat lopulta ovat lähteneet, nousen opettajanpöydän takaa, käyn vielä ovella ja vilkaisen käytävään. Se on tyhjä, mainiota. Siivoojaat tulevat vasta illalla. Meillä on hyvin aikaa. Menen takaisin istumaan ja kutsun tytön luokseni.
Hän nousee paikaltaan ja tulee seisomaan opettajan pöydän eteen. Katson hänta ankarasti ja näen miten tytön epävarmuus lisääntyy. Hän selvästikin aavistaa että nuhtelu on tulossa, mutta ei voi tietää syytä siihen. Nautin valta-asemasta joka minulla on tuohon 18-vuotiaaseen nuoreen oppilaaseen nähden, olenhan hänen opettajansa ja häntä kaksi kertaa vanhempi mies.
-Tiedän että sinä olet käynyt netissä Suomi 24:n seksipalstalla. Ja oikein kinky-palstalla, jossa ovat kaikkein pervoimmat jutut ja miehet.
Tytön viattoman näköiset kasvot lehahtavat aivan punaisiksi ja hänen katseensa kääntyy alaspäin häpeästä.
-Mitä... mistä opettaja voi tietää...
Nousen pöydän takaa ja kävelen tytön vierelle. Hän seisoo hiljaa paikoillaan, kun kouraisen häntä yhtäkkiä takapuolesta. Tyttö on niin yllättynyt tilanteesta että ei vastustele, katsoo vain maahan kasvot entistäkin enemmän punoittaen.
-Keikuttelet persettäsi tiukoissa farkuissa ja härnäät miehiä. Pikkulutka on selvästikin kunnon kurituksen tarpeessa. Riisu paitasi pois.
Ehkä se johtuu tilanteen yllättävyydestä tai sitten ääneni käskevästä sävystä, mutta joka tapauksessa tyttö tottelee nöyrästi. Pian hänellä on pelkät rintaliivit ylävartalonsa peittona. Annan uuden määräyksen.
-Kumarru tuohon pöydän ylle nojallesi niin, että yläkroppasi on pöydän päällä ja pylly oikein kunnolla pystyssä.
Tyttö tottelee jälleen. Kun hän pyllistää edessäni pöytään nojaten, otan pöytälaatikosta esiin aamulla sinne tuomani nahkaremmit. Kiedon ne tiukasti tytön ranteiden ympärille, ja kiinnitän toisesta päästä pöydän päässä oleviin, tätä tarkoitusta varten asentamiini lujiin pidikkeisiin. Tyttö voi nyt rimpuilla miten tahtoo, mutta irti hän ei pääse. Narttu on lujasti remmeissä kiinni.
Kouraisen vielä kerran tytön persettä nyt kun hän ei voi mitenkään vastustella minua, tartun sitten hänen farkkuihinsa ja alan riisua niitä hänen yltään. Tyttö inahtaa jotain vastalauseelta kuulostavaa, mutta ei voi tehdä mitään. Lopulta hän on edessäni pelkissä rintaliiveissä ja pikkupöksyissä, pöydän yllä pyllistäen ja tiukasti remmeissä. Otan kiinni tytön alushousujen saumoista ja alan hitaasti ujuttaa niitä pois hänen jaloistaan.
-Otetaan nämäkin pois. Ei tuollainen lutka tarvitse pikkupöksyjä.
Lopulta tyttö on edessäni täysin alastomana, minulla on yhä kaikki vaatteet ylläni. Avaan toisen pöytälaatikon, ja huomaan tytön kalpenevan kun hän näkee minun kaivavan sieltä esiin kerälle käärityn piiskan.
-Pikkulutka saakin nyt oikein kunnon oppitunnin.
Astelen tytön taaksen, nostan käteni ylös ja lähetän sitten piiskan liikkeeseen. Piiska läimähtää voimalla vasten 18-vuotiaan nartun paljaita pakaroita. Tyttö älähtää kun se osuu hänen pyllyään vasten kipeästi. Punertava jälki jää pakaroille merkiksi nöyryytyksestä.
Toinen kipeä piiskansivallus pamahtaa piinallisesti vasten pakaroita. Lisää osumia seuraa, tytön yhä enemmän punoittavaa peppua kurittaen. Kolmas, neljäs, viides... Lopulta, kun piiskani on raiskannut tytön pakaroita jo pitkälti toistakymmentä kertaa, pyyhin hikeä otsaltani. Tyttökin on aivan hikinen, inisee enimmäkseen hiljaa, välillä valittaa ääneen saadessaan lujan piiskaniskun somalle pikku pyllylleen.
Painan suuni lähelle tytön korvaa ja ähisen hänelle:
-Joko riittää? Tiedätkö miksi sait piiskaa?
Tyttö nieleskelee hikeä ja kyyneleitä vastatessaan.
-Koska olen tällainen pikkulutka.
-Juuri niin. Entä mitä pikkulutkan kuuluu sanoa saatuaan kuritusta?
-Kiitos herra, että kuritit minua. Kiitos että kuritit huoraasi.
-Ole hyvä. Sinä varmasti ansaitsit jokaisen saamasi iskun, narttu.
-Niin ansaitsin, herra.
-Huomenaamulla tulet koululle puoli tuntia normaalia aiemmin, sillä saat imeä minun kaluani koulun tarvikevarastossa. Sinähän pidät vanhemman miehen ison kyrvän imemisestä, vai mitä pikkuhuora.
-Kyllä pidän, herra.
Tyttö lähtee luokasta puettuaan vaatteensa taas ylleen. Odotan jo huomista suihinottoa, sillä alistettu 18-vuotias lutka haluaa varmasti miellyttää herraansa mahdollisimman paljon.
Nautintoa tulee tuottamaan myös se, että voin katsella miten tyttö pakarat kipeiksi piiskattuina pyörii ja kiehnää koko oppitunnin ajan levottomasti tuolillaan. Ja miten hän perinpohjin kuritettuna tietää ja tuntee joka hetki itsekin millainen pikkuhuora onkaan.
Pikkulutka saa mitä ansaitseekin
11
14747
Vastaukset
- pikkulutka94
mmmmm ;)))
- Tarkkailija.
Tämmöisen tekstin kirjoittaja edesvastuuseen,törkeästä kirjoituk - sesta.
- Hupsistakreikkaa
Olen samaa mieltä.. .__.
- b.kjbkjbjk
Haista paska ;D moralisti. Vahingossako näille sivuille eksyit?
- näin
Ja sitten tytön kertomuksen perusteella seuraavana aamuna tulivat poliisit, ja ottivat raiskaajan kiinni.
Raiskaaja sai oikeudessa tuomiokseen ankaran nuhtelun (kirjallinen huomautus epäsiveellisestä käyttäytymisestä ja toisen henkilöön kajoamisesta) sekä korvausvelvoitteen kivusta ja kunnianloukkauksesta 28,50 euroa.
Tyttö teki myöhemmin itsarin. - pikkulutka94
mun mielestä tossa tekstissä ei oo mitään vikaa, en laittais tommosta kohtelua pahakseni yhtään :p äärimmäisen kiihottavaa. Ja ne jotka ei tätä ymmärrä voi poistua
- kknnnnnnnnnnnnn
Samaa mieltä. Ex puolet nuorempi tyttöystäväni tykkäsi myös ;)
- tessa
Huoh. Miten voi olla että näitä moralisoijia aina eksyy tänne. Täällä luodaan fantasioita eikä kerrota mitä tapahtui eilen koulun jälkeen, ihmiset.
Novellista sen verran että muuten hyvää matskua, mutta vähän jää dialogi epäloogiseksi jossain määrin. Mutta juu, olisi lukionkin käyminen motivoivampaa tuollaisten opettajien kanssa, näin ajatuksen tasolla. - the wall
sitten tuli pikkulutkan isokokoinen poikakaveri ,otti opea rivelistä kiini ja mätti kunnolla turpaan,riisui open housut ja työnsi piiskan ja karttakepin ja tuolin opettajan perseeseen,ja kun koulu oli tyhjä sitoi hän open kädet nahkaremmeillä ja veteli opea pitkin käytäviä rappuset ylös ja rappuset alas,lopuksi hän viänsi kunnonpaskat open päälle,siinä teille fantasiaa saatana
te jotka moititte kirjoittajaa, kirjoitatte jatkoja. Miettikää nyt vähän! täällä kuuluu saada kirjoitella pervoja ja lukea. henk.koht. en pistäisi yhtään pahaksi jos minuakin kuritetaisi..
- aaah1
lisää kiitos.............opettajilla täytyy olla lupa opettaa myös tuhmia nuoria naisia ;)
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Korjaa toki jos...
Koet että ymmärsin sinut kuitenkin aivan väärin. Jännittäminen on täyttä puppua kun et muitakaan miehiä näköjään jännitä313547- 1251425
Ellen Jokikunnas paljasti somessa ison perheuutisen - Ralph-poika elämänmuutoksen edessä!
Ellen Jokikunnas ja Jari Rask sekä Ralph-poika ovat uuden edessä. Tsemppiä koko perheelle ja erityisesti Ralphille! Lu111331- 711058
- 581041
Nainen, jos kuuntelet ja tottelet, niin sinulle on hyvä osa
Ominpäin toimiessasi olet jo nähnyt mihin se on johtanut. Olen jo edeltä sen sinulle kertonut ja näen sen asian ja totuu1871036olet kaiken rakkauden arvoinen
Olisinpa kertonut kuinka rakastuin sinuun. Kuinka hyvältä tunnuit siinä lähelläni, kunpa en olisi väistänyt vastapäätyy26977Olisi kiva
Tietää, mitä oikein ajattelet minusta tai meistä? Mitä meidän välillä on? Salattua tykkäämistä, halua, himoa? Onhan tämä38941Mikä koirarotu muistuttaa kaivattuasi eniten?
Koirien piirteet muistuttavat usein ihmisten ja omistajiensa piirteitä.67920Oot mun koko maailma
Ei ole koskaan ollut ketään, joka olisi niin täydellinen minulle kuin sinä mies ❤️ Ikävöin sua🥹78885