teija, suo hirviö

teija kierroksia suolla 2. johanna 400. kummalla enemmän?! teija sais hukkua suohon mokoma hirviö. pahempi ihminen kun stalin ja hitler yhteensä !! yäk !
19220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

eihän se läski tee muuta kun puhuu muista paskaa!

Äänestä
  • Tekee se jotain - polttaa Annen kanssa asukkaitten kaikki tupakat! Jatkuvasti on ämmillä pillit suussa.

    Äänestä

Ei shitti!
Teija on koko kauden laulanut muiden huonoutta. No nyt keräät ne kilosi ja menet sinne suolle tarpomaan.
Tupakit pois, niin henki kulkee paremmin.

Äänestä
  • Painukoon suolle!

    Äänestä

Teija menisi pyörimällä parhaiten eteenpäin samoin anne. Näissä on sen verran paljon pinta-alaa, että pintapaine jäisi tosi pieneksi, eikä uppoamista tapahtuisi.

Äänestä

Kai se nyt paljon vaikuttaa, että on painoa. Eihän kevyt ihminen uppoa.

Äänestä

On olemassa tuollainen suohirviö olento, kokeilkaa vaikka hakea googlesta, minä kuulin sanonnan taisi olla jossain bussissa teinitytöt jotain puhuivat että suohirviö, jäi mieleen ja huvitti tuo sanonta. Joku sarjakuvaolento.

Äänestä

teija on niin per#####.!!!!ulos.

Äänestä

jammu-setäkin on mukava ihminen verrattuna teijaan.

Äänestä

jammu-setä on enkeli teijaan verrattuna.

Äänestä

Teija ja Anne olisivat voineet auttaa suojuoksussa. Olisivat menneet mahalleen rähmälleen suohon, niin muut olisivat voineet kävellä näiden kahden päällä. Pitkospuut olisivat olleet riittävän leveät.

Äänestä

Sunnuntaina täältä lähtee häätöäänestystä suohirviölle.

Äänestä
  • Miten kehtaakin tuprutella tupakkia muiden kiintiöstä. Mutta onhan toi koko lössi ihan vetämättömissä. Naurettavaa pelleilyä. Tyypit vetää unta palloon, kun pitäisi tarpoa suolla.

    Mutta summa summarum. TEIJA ULOS TALOSTA JA VÄHÄN NOPEESTI.

    Äänestä

teija on pr### rei## !!!! teija ulos.

Äänestä

kumpi on mukavampi teija vai johanna ? entä luotettavampi ?

Äänestä

teija on peräaukko.

Äänestä

Teija. Mee kotiis. Siä o BB.

ps. Teijan päivät on luetut.

Äänestä

Skippaisivat samalla sen toisen pallon ANNEN ulos huomenna.

Äänestä

teija ja anne pois.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kenen syy nyt !!!? kirjoitti:

teija kierroksia suolla 2. johanna 400. kummalla enemmän?! teija sais hukkua suohon mokoma hirviö. pahempi ihminen kun stalin ja hitler yhteensä !! yäk !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu