XP jumittuu lukemaan elokuva tai isoja...

pakattuja tiedostoja, latailee niit ihan älyttömän kauan vaikka en edes koske niihin vaan menen samaan kansioon missä tuollainen sijaitsee, olen asentanut käyttiksen uudestaan mutta ei auta, eikä konetehotkaan niin kovin huonot ole, missäköhän on vika?
2205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ku mul yhä edelleen jumittuu *.cab (toi kyseinen cab file on self extractin file) fileihin milläs ton sitte korjaat....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juups kirjoitti:

pakattuja tiedostoja, latailee niit ihan älyttömän kauan vaikka en edes koske niihin vaan menen samaan kansioon missä tuollainen sijaitsee, olen asentanut käyttiksen uudestaan mutta ei auta, eikä konetehotkaan niin kovin huonot ole, missäköhän on vika?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu