mies mä jäin pois

uskalsin tään panna tänne ,nyt iski kaipuu ja lujaa ,en kai enää sua nää
3129
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

ittepä välttelit ja tunteet viileni, kato peiliin.

Äänestä

en vältellyt, soitinkin ,ikävä iski ja lujaa

Äänestä

Mirror mirror kertoo sulle ittestäs
Noi...... ennen Lumi nyt täyttää taivaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


not happy kirjoitti:

uskalsin tään panna tänne ,nyt iski kaipuu ja lujaa ,en kai enää sua nää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu