https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/408704_4765749022767_598310950_n.jpg
Vahvistamattoman silminnäkijähavainnon mukaan Esmeralda koira olisi jäänyt oheisen kuvan ottamistilanteessa niin sanotusti suihkun alle.
Vahvistamattoman silminnäkijähavainnon mukaan Esmeralda koira olisi jäänyt oheisen kuvan ottamistilanteessa niin sanotusti suihkun alle.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Kyllä tuo ämmä pitäsi jo lopettaa. Sen lisäksi että on vaaraksi ja haitaksi muille ihmisille, Tuksu rääkkää jo toista lemmikkiään. Eikö tuosta kadulle ulostavasta lehmästä, ihmishirviöstä pitäisi tehdä eläinsuojeluviranomaisille ilmoitus?
Hei, et viitsis sanoa tuksua lehmäksi.Ei muuten haittaa, mutta onhan se suunnaton loukkaus kaikkia nautoja kohtaan.
Hukkuva koira ei pure; suomalainen sananlasku.
Tuo on aivan järkyttävää viattoman koiran kannalta. Puistattaa itseäkin ajatella miltä itsestä olisi tuntunut hurtan asemassa olla. Parempi kun ei ajattele kun tulee painajaisia.
Onko koira tuossa kuvassa tosiaan suihkussa vai onko tuo kuva manipuloitu?
Emännällä ja koiralla niinsanotusti "turkki märkänä" ...
Nyt tuli paha mieli :(
Koiran päälle ei saa kusta.
Toi takaapäin kuva ei ole Johanna, näätien nettiherjaa taas kerran! siinä voi pyllistellä ihan kuka vaan. Koirakaan ei näytä samalta.
Johanna on kyllä ihan itse myöntänyt tapahtuneen, kuin myös hänen siskonsa. Tässä ote Julian facebook päisityksestä: "On se sitten ihme, että tässä maassa tehdään jumalaton numero siitä kun ihminen pissaa....Luulitteko te, että Johanna ei ole ihminen???????"
Ihmiset ei kuse kadulle vaan vessaan. Piste
http://www.youtube.com/watch?v=ttQsCBisr64
Tuollainen pienikokoinen koirahan on todella kätevä pyyhe. Nimittäin sillä voi kätevästi pyyhkäistä tavaran kuivaksi, jollei voi riipiä mitään muuta käteen sopivaa.
Reps!! :)