Robin on ihan
Tuuli & Robin fanit tänne!!!
36
342
Vastaukset
- prossa ilona-9
Joo mullakin on Robin kaks levyy eli kaikki robinin ja Tuulin
- hombbeli696969
Robin on mun märkä päiväuni ja tuuli kuiva
- Robinernumber1
En pidä tuulista, robin on parempi...
- Robin-Tuuli
Robin on tosi hyvä!
- juupa juu
Molemmat on surkeita.
- Väsyttää
Aijai... Taas joku aivopesty kakara antaa rahaa yhtiöille... Jaaaaaa en jaks selittää meen nuQ
Moro - hensku5
robin ja tuuli on hyviä laulaan ja robin on tosi söpö mul on sen kaks levyy ja kaks julistetta ja ne on aivan tyhmii jotka vihaa robinii ja tuulii! ottakaa kantaa
- arvaamaton kakara
mielestäni molemmat ovat noloja.
Ropininkin esitys dancessa oli jotain niin pohjamudista kaivettua sontaa.
Kuunnelkaa kunnon musiikkii!
Muistakaa ärsyttävä jääkaappi ja keltainen postiennakko!
- ...
Katotaan nyt paljo jaksan kirjottaa puhelimel...
1. Robin on paska joka luulee olevansa joku hyväkin vaikka levyyhtiö jne ei edes pidä robinista...
2. Tuulist en paljoo tiiä mut paska seki.
Hankkikaa elämä nobot, kuunelkaa kunnon musiikkii!
Nii ja lisään tänne viel: kuka pöllis mun ... Nimi merkin??? - Arsenaali
Vitun Robinit! painukaa vittuun!
Toinen homoilee sateenkaaren väreissä lavalla, ja toinen Manchesterin punaisissa... - Robin-Tuuli
Mitäh pahaa Robin tai Tuuli on teille tehny?? Voi vi*tu tää vi*uttaa!!! Vaikka ette pidäkää Robinist tai Tuulist, nii ei tejän tarvii sitä dissata! Ootte sa*tana noloi idioottei, jotka ei vi*tu tajuu, että jokasel he*vetti saa olla omat mielipiteensä! Hankkika te nyt pe*kele se elämä!
- ihaterobin
No nehän on meijän omii mielipiteitä ja shit ihan tiedoks vaan et robin on tosi huono. :S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S:S=D:S:S:S:S:S:S:S:S:S
- Robin on syvältä
Hei robin-tuuli oot varmaan joku 10v läski kakara joka luulee että on kova ku kiroilet netis tyylii tällee"no siis vittu perkele haistakaa paska vittu saatana"
- Robin-Tuuli
Robin on syvältä kirjoitti:
Hei robin-tuuli oot varmaan joku 10v läski kakara joka luulee että on kova ku kiroilet netis tyylii tällee"no siis vittu perkele haistakaa paska vittu saatana"
Oon 14v enkä 10, eikä se musta v*ttu oo mitää kummallista, jos kiroilee!
- Tuuli Fani
No en tiiä ERobinist mut Tuuli is best
- 7+8
IhQ
- -98
Hei!
Oon 14, en fanita kumpaakaan, mutta en tajuu miks tänne pitää Robinia ja Tuulia tulla dissaamaan? Kerron nyt teille dissaajille, että kyllä esim. tämmöisen "Vi*tu, ku se Robin on nii surkee ja pa*ka laulaja!" kommentin voisi vähän asiallisemmin sanoa, kuten näin "En itse pidä Robinin musiikista."
Kasvaisitte jo aikuisiksi! En myöskään tajua, miksi ihmeessä tulette tälle palstalle, jos kerran inhoatte Tuulia/Robinia? Voisitte yhtähyvin jättää käymättä?
Miettikää itse, jos olisitte joku artisti. Miltä teistä tuntuisi, kun Suomi24:ssä lukisi "Voi sa*tana, ku toi on pe*kele huono!" Olisiko kivaa?
Jos kommentoitte, niin miettikää 3 kertaa ennen kun painatte Lähetä-nappia!- -97pissaliisa
Moi kaikille! Halusin vaan kertoa että tuulin on meidän koulussa ja on samanlainen kuin kaikki muutki seiskat eli nolo -99.
- Robinfani<45
Ajattelin eka Robinista just jotai et vittu mitä paskaa, mut nykyään kuuntelen sitä jatkuvasti, samoin Tuulista. Kummatki mahtavia :---)
Mut en tosiaan tajuu näit pentuja jotka kommentoi heti jos joku (poika) kommentoi ettei tykkää nii heti tulee kaikkee ''oot vaa kateellinen!!!!'' siis jos te muijat ette tykkää vaik ..öö... pmmp:stä, anna puusta? tms. nii ette tekää oo niille tuskin kateellisia, ette vaa tykkää. Herrajumala te 98-02 pennut olkaa hiljaa jos ette osaa sanoa muuta ko et ne on kateellisia! : D - Robiner
Robin on ihan paras, Tuulin musiikkii kuuntelen välillä mut en fanita sitä erityisemmi :) Hahah! Ekan kerran ku kuulin Frontside Ollien ja kun kuulin ekat sanat siitä ni en saanu mitään selvää siitä ja se kuulosti ihan joltai siansaksalt :D luulin et se on joku norjalainen tai jtn xD
- Asian aasi
Tuuli joutu ehkä (ehkä) oikeuteen siitä että oli matkinut jotain toista laulajaa.
- Tietäjä(:
Asian aasi kirjoitti:
Tuuli joutu ehkä (ehkä) oikeuteen siitä että oli matkinut jotain toista laulajaa.
Hän on matkinut Puhuvaa konetta, 2 biisii:
Tuulin biisit: Enää ei oo kiire & Paljon onnea vaan
Puhuvankoneen biisit: Ei oo kiire & Hyvää syntymäpäivää
- aito_byrdyboiga
Mä fanitan Tuulia ja Robinia
- 0123456789
Okke(:
- robin fani
robin on niiiin ihana
Tuuli on erittäin hyvä. Robin ei kovin hyvä, mutta ei minulla mitään häntä vastaankaan ole.
Tuuli ja Robin on molemmat hyvii :3
- 655
55656
- 68689696
lol
- mr penis
Fanitan robbarii kosk robbarin biisit on iha parast dokaus muzaa
- Läskipaskarobin
Paskempaa musiikkia ei ole olemassakaan
- puss
http://wpkoulutus.tp.samk.fi/wp1201914/
käykää kattomassa mun tekemät sivut tuulista ja robinista - eposaatti
Oh, god noi fagotit o iha sickin homi!
- piip robin
homot
- MII..NUS
Aivan naurettava koko Robin buumi.
Kun pikkuLikoista kasvaa aikuisia NAURAVAT ITSELLEEN.
Robinin laulutaidot mitättömät.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1574940Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813596SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt322589SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402253Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä962129Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?282046Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632033Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja872003Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet201495Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään1051390