Suomalaisia menestyviä naisia

6268
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tavallisia suomilahnoja

Äänestä

Kuvissa Tuuli Petäjä oli ainoa normaali. Muilla lääkitys ei ollut kohdallaan.

Jos ihminen on noin tiu-tau-tilhi, kuin muiden kuvien naiset, ei kuvia saisi enää laittaa nettiin.

Äänestä

Suvi "Teräsniska" ? Oikea nimihän on siis Korhonen.

Äänestä
  • Kyllä se on Teräsniska. Teräsniskat ovat Kolarin saamelaisia.

    Äänestä

NIINKÖ

Äänestä

Korhoset ovat Inarin saamelaisia, Teräsniskat Raahen alueelta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suomesta rotunaisia kirjoitti:

http://fuckyeahfinnishwomen.tumblr.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu