OLEN VAPAA!

Tällaista olen hokenut itselleni jo jonkin aikaa. Välillä on tuntunut, että se voisi jo onnistuakin.

Mutta, mutta, mutta...

Tänään autolla ajaessani radiosta alkoi soimaan tämä:
http://www.youtube.com/watch?v=j_Tbn4i0Chc

...Vilkku oikealle, auto levikkeelle, ei voinut ajaa...

Taas on amorin nuoli syvällä.

Ikävä on, myönnän.:)
11300
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

http://www.youtube.com/watch?v=tqI8MDpW_D0&feature=related

olen myös pahasti koukussa..pakko se on myös myöntää. Kuvittelen välillä samaa, että nyt olen päässyt niistä tunteista, mutta sitten ne hyökkää taas jostain äkkiarvaamatta kimppuun ja taas mennään syvissä vesissä...tekisi mieli jo antautua eikä pyristellä vastaan, kun ei kerran onnistu...jos se olisi vaan mahdollista. Pitää varmaan varata aikaa jollekin kallonkutistajalle jo :) vaikkei oikeesti naurata tämä.

Äänestä
  • ikävää,kipeää,kannan sisälläin........

    Äänestä

  • taas se soi kirjoitti:

    ikävää,kipeää,kannan sisälläin........

    miestäkö ikävöit?

    Äänestä

  • ????? kirjoitti:

    miestäkö ikävöit?

    hyvinkin.muistan hänet yölinnusta aina

    Äänestä

  • niin, miestä kirjoitti:

    hyvinkin.muistan hänet yölinnusta aina

    kappaleesta,mutta tää on kiva,jotenkin sopii toissa kesäiseen fiilikseen.

    http://youtu.be/DxUmH5NJR9o

    Äänestä


Mitä per kelettä tälle voi?

Äänestä

ei kuitenkaan estä olemasta vapaa ,

Äänestä

Îhan pistoksissa olen itsekin, Mies! Yritän olla muina naisina lähelläsi, mutta ei tainnut onnistua kovin hyvin??

Voi mua. Vai voi meitä? Onko meitä? *höpisee itsekseen*

Äänestä

Tällaiset biisit pitäisi kieltää. Ei muuta ku Rammsteinia soimaan auton stereoihin!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ikävästäni sinuun. kirjoitti:

Tällaista olen hokenut itselleni jo jonkin aikaa. Välillä on tuntunut, että se voisi jo onnistuakin.

Mutta, mutta, mutta...

Tänään autolla ajaessani radiosta alkoi soimaan tämä:
http://www.youtube.com/watch?v=j_Tbn4i0Chc

...Vilkku oikealle, auto levikkeelle, ei voinut ajaa...

Taas on amorin nuoli syvällä.

Ikävä on, myönnän.:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu