ಠ益ಠ ÄRRIN MURRIN ಠ益ಠ

NYT KANNATTAA KATSOA MITÄ SYÖ!!
TÄNÄÄ PURAISIN KIELEEN!!




LIITTYKÄÄ KESKUSTELUUN JOSSA PUHUTAAN RUUASTA JA RUOKAILU VAHINGOISTA!!
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Minulle sattui vesivahinko. Vakuutus ei kuulemma korvaa kastuneita housujani :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kurkkupaprika kirjoitti:

NYT KANNATTAA KATSOA MITÄ SYÖ!!
TÄNÄÄ PURAISIN KIELEEN!!




LIITTYKÄÄ KESKUSTELUUN JOSSA PUHUTAAN RUUASTA JA RUOKAILU VAHINGOISTA!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu