sielunkumppani

Toimiiko meillä teletapia? Uskotko sellaiseen?
27671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 27

Vanhimmat

Tele lupa on vuoden lopusta tappiin asti. Tappi huojuu ja värisee radioaalloilla vaan yhteydet välillämme hoituu tiheämmillä ja kiivaammilla taajuuksilla.

Äänestä

Arvostaisin enemmän muunlaisia yhteyksiä. Suoria yhteyksiä. ;)

Äänestä
  • nytkö sinä olet ruvennut epäilemään meidän yhteyksiä, vaikka minullakin oli kyllä tänään sellainen tunne, ettei kaikki pelitä tänään,hirveä ikäväkin on,voisit ottaa nyt sen luurin vapaa ehtoisesti käteesi ja soittaa.

    Äänestä

ja yhteys pelittää ;D

Äänestä

Ehkä. Ainakin valtavat energiat ilmassa. Tunnen kun ajattelet minua. Tuhma!

Äänestä

5G Ite-advanced -yhteys.

Äänestä

Toimii. Ei se ole enää uskon kysymys, vaan jo yksi elämän osa-alue.

Äänestä

joo,uskon teletappiin

Äänestä

uskon että sellasta on olemassa.

Äänestä

oletko koittanut huudella telepaattisesti vasempaan korvaani? Ainakin se on pir*n kipeänä ollu!

Äänestä

onneksi! monta kertaa tunsin pulssin kun ajattelin sinua ja sinä minua... rukoilisitko kanssani tänään klo. 23 ? :)

Äänestä

Mä olen varsinainen teletappi tuntosarvet ja kaikki ;)

Äänestä

Sielunkumppani! Lähetin mielessäni sinulle kirjeen, jossa toivon sinun saapuvan pian.
Uskon ja luotan että tiedät minun olevan täällä jossain!

Äänestä
  • kaikkihan me ollaan "täällä jossain".. toki ymmärrän, mitä tarkoitat..

    Äänestä

Uskon ja meillä sellainen on. Olen monta kertaa sen tuntenut.... :)

Äänestä

Tänään illalla lähetän sinulle ajatuksen voimin viestin, mikäli saat sen niin näemme pian!

Äänestä
  • Toivottavasti tulee oikealta..

    Äänestä

Kuka on se oikea?

Äänestä
  • Hän, joka saa sinut etsimään itseäsi ja siten tuntemaan itsesi.

    Äänestä

  • Uih.. kirjoitti:

    Hän, joka saa sinut etsimään itseäsi ja siten tuntemaan itsesi.

    älä lähetä liian aikaisin tänä
    iltana en kerkeä vasta kuin klo.23.00 ,sänkyyni sen jälkeen pystyn vastaanottamaan viestisi, kirjoitan viikonloppuna sitten, sinulle,että oliko kirje se sama jota,sinä yritit lähettää,vai sainko joltain toiselta viestin eilen kyllä joku otti todella yhteyttä, mutta aloitti jo ennen klo 23.00, vaikka lupasi aloittaa eilen vasta silloin.

    Äänestä

  • = <3

    teletapiaa kirjoitti:

    älä lähetä liian aikaisin tänä
    iltana en kerkeä vasta kuin klo.23.00 ,sänkyyni sen jälkeen pystyn vastaanottamaan viestisi, kirjoitan viikonloppuna sitten, sinulle,että oliko kirje se sama jota,sinä yritit lähettää,vai sainko joltain toiselta viestin eilen kyllä joku otti todella yhteyttä, mutta aloitti jo ennen klo 23.00, vaikka lupasi aloittaa eilen vasta silloin.

    Äänestä

Usko ei muuta totuutta. Tarkoittaa myös, että turha kieltää, mitä on vain koska ei sitä täysin ymmärrä. Tunne, nauti, elä! Nähdään pian, telepaatti!! =)

Äänestä
  • enpäs nyt viikonloppuna kerinnytkään tänne kertomaan meidän yhteyksistä,lupasin että kerron mitä minulle telepaattisesti kirjoitat,mutta oli liian henk.kohtaista en voi sitä tänne laittaa,ikävä meillä molemmilla ,mutta koetetaan kestää,minä kyllä tunnen nautin,elän,mutta se ikävä ei päästä irti,näkemisiin.

    Äänestä

Tiedä noista sielunkumppaneista, mutta nyt toivoisin, että yksi mies käyttäisi sitä "telepatiaansa" ja kovasti;) Täällä on yksi naikkonen ihan pistoksissa.

Äänestä

Totta kai toimii ja uskon siihen.

Äänestä

Minä en usko.. tiedän ;)

Äänestä

Juuri sellaisia ajatuksia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


juukilö kirjoitti:

Toimiiko meillä teletapia? Uskotko sellaiseen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu