Kotkan verotus pompsahtaa,

ja Cannesin matkojen hinnat nousevat kohisten....
561
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ei pompsahda, sulla vaan taisi jäleen pompsahtaa peräsuoli aivojen paikalle. Elä sure, se ei ole normaalia.

Äänestä
  • Jaahas, lueppa viimeisin Kymen sanomat ja yrität sitten uudelleen molkata.

    Äänestä

Kotkassa ei kannata tarjota työpaikkoja koska kaikki on niin saatanan kallista ja paskaa tulee vaikka ei sitä haluaisi.

Äänestä

Kotkassa pompsahtaa ja Lindegren Cannesin koneeseen kiiruhtaa...

Äänestä

joko on afrikasta tilattu muutama sataa somalia lisää veron maksajiksi kotkaan bbbuuuhhhaaaabbhhuuuaaaaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Lindegren kirjoitti:

ja Cannesin matkojen hinnat nousevat kohisten....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu